VOETBAL De wedstrijd van deze tak van sport, die als eerste op bovengenoemde circulaire stond vermeld, zijn voor de Bosschenaren gunstig verlopen. Op het terrein van „Concordia SVD" werd als eerste wed strijd van de driekamp gespeeld Den Bosch-Am- sterdam, die door de Bosschenaren met 51 werd gewonnen. Daarna traden de Maasstedelingen aan tegen het Bossche team. Ook uit deze wedstrijd wisten de Bosschenaren de overwinning weg te slepen, eindstand 02. Ten slotte kwamen de Onder het toeziend oog van de arbiter is hier de heer Van Heyst aan stoot. hoofdstedelingen uit tegen de Maasstadbewoners, welke laatsten wederom het onderspit moesten del ven. De uitslag was 21. De eindstand werd dus 1. Den Bosch, 2. Amsterdam, 3. Rotterdam. mer, maar wellicht is er het volgend jaar voor Den Bosch een beter resultaat te behalen. In elk geval heerste er op de mooie tennisbanen „Bastion Base laar" een gezellige sfeer en dat is toch stellig een belangrijke factor. Uw verslaggever heeft zowel het dames-dubbel als het heren-dubbel tussen Rotter dam en Amsterdam enige tijd gadegeslagen. U ziet van beide dubbels een aardig spelmoment in beeld gebracht. Bij de dames-dubbel won Rotterdam de 1ste set met 64 en de 2e set met 63. De Rotterdamse heren wonnen zowel de le als de 2e set met 62. Vóór de aanvang van het dames-dubbel tussen Den Bosch en Rotterdam werden de „rivalen" nog even vereeuwigd. De vaststelling van de definitieve uitslag veroor zaakte helaas nog enkele moeilijkheden. Het is te hopen, dat er volgend jaar op dit punt geen me ningsverschillen zullen bestaan. De heer Both in volle concentratie. BILJARTEN In het keurig gemoderniseerde café „De Rode Leeuw" was uw verslaggever getuige van twee par tijen, waarbij de wedstrijdleider, de heer Baggen, enkele bijzonderheden verschafte. Aan de ene tafel streed de heer Both van de Amsterdamse ploeg tegen de heer Zijlmans uit Rotterdam, terwijl op het groene laken aan de andere tafel de wedstrijd tussen de heer Van Heijst uit Den Bosch en de Rot terdamse heer M. J. Key werd gespeeld. Om onge veer half twee stond het Bossche team nog aan kop, LAWNTENN1S Evenals vorig jaar bezetten de Rotterdamse tennis speelsters en -spelers de eerste plaats en eindigden de Amsterdammers als tweede, terwijl de Bossche ploeg opnieuw „de rode lantaarn" droeg. Echt jam- Links: de heer Tania als „vismeter". Rechts: De henge laars in actie. Op de voorgrond ziet u nog een flesje Heineken. Was de inhoud voor de vissen óf 12

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 14