Dei Bosch gastvrouwe op derde sportdag sprekend zeer teleurstellend, zeker voor Amsterdam zelf, dat anders mogelijk hoge ogen gegooid zou hebben om in het totaal als eerste te eindigen. De heer Van de Ven besloot zijn welkomstwoord met iedereen een prettige dag toe te wensen. Het is een bijzonder gezellige dag geworden, die als ge slaagd de geschiedenis is ingegaan. Er is op spor- Een charmante opname van de Bossche en Rotterdamse tennis speelsters, v.l.n.r. mevr. Zantman, mej. Van Dal, mej. Kleyngeld en mej. Scheffers. tieve wijze om de punten gestreden. Rotterdam en Amsterdam eindigden op deze derde sportdag met een gelijk aantal punten, nl. 15, doch doordat Rot terdam de meeste eerste plaatsen van de gespeelde wedstrijden bezette, hebben de Rotterdammers voor de derde maal in successie de prachtige Astrid- wisselbeker veroverd. Den Bosch eindigde met 12 punten op de derde plaats. Tennis op de „Bastion Baselaar"-banen. Op de voorgrond het duel tussen de dames van Rotterdam en Amsterdam en op de achtergrond de heren van Rotterdam en Amsterdam. Bosschenaren, als het gaat om Carnaval te vieren, dan kunnen Amsterdam en Rotterdam er niet aan tippen! Laat zien, dat jullie het volgend jaar in Rotterdam op sportgebied óók een duchtig woordje mee kunnen spreken! De wedstrijden Hierna treft u de verslagen van de diverse gespeelde sportwedstrijden, in de volgorde zoals die op de circulaire van de dagindeling stonden aangegeven. Een woord van dank nog aan de betrokken wed strijdleiders voor hun inlichtingen aan de beide reporters, alsmede aan de heer Van Kessel van de foto- en reportagedienst „Het Zuiden" in Den Bosch, die ook zijn steentje heeft bijgedragen om deze derde sportdag in beeld te brengen. Spelmoment uit de voetbalwedstrijd Den BoschRotterdam.

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 13