Brouwerij D« Rotterdam opnieuw winnaar Het was dan zover, zaterdag 16 juni 1962, de dag waarop sportbeoefenaars van Amsterdam, Rotterdam en 's-Hertogenbosch in diverse wedstrijden elkaar zouden ontmoeten. Gebeurde zulks in 1960 te Rotterdam en vorig jaar in Amsterdam, ditmaal reden de bussen met Rotterdammers en Amsterdammers naar het Zuiden. Het weer zag er aanvankelijk nog wat somber uit, maar naarmate de dag vorderde, werden de weers omstandigheden beter, iets wat deze Interbrouwerij sportdag in zijn geheel dus een fleurig aanzien gaf. De Amsterdamse en Rotterdamse bussen hadden elkaar bij de Veemarkt „gevonden" en gezamenlijk reed men toen naar een van te voren afgesproken plaats op de Rietveldenweg, waar allen uitstapten en zich met de Bosschenaren tot één grote „familie" verenigden. Het laatste stuk legde men met muzikale mede werking van het tamboercorps, natuurlijk met Pils de bok voorop, in gezellige stemming wandelend af en zo arriveerde het gezelschap precies op tijd bij de brouwerij. In de kantine was intussen alles in gereedheid gebracht om de „Heinekenfamilie" te ontvangen en toen allen daar een plaatsje hadden gevonden, werd er een heerlijk kopje koffie met amandelbroodje geserveerd. Onder de aanwezigen merkten wij o.m. op onze directeur, de heer W. Kloppenburg, de onderdirecteuren, de heren K. W. Berkemeier en drs. J. Gombert, de bedrijfsleiders van de drie brou werijen en de heren d'Artillac Brill, Stap, Gouver neur en Kleingeld. Namens de directie en het bestuur van de perso neelsvereniging te 's-Hertogenbosch heette de heer E. van de Ven allen hartelijk welkom. Het succesvolle Bossche elftal; staande v.l.n.r. Broeren, Peynenburg, Schuurmans, Timmers, Roodnat, Van der Heijden, Spierings, Bosch (leider); knielend v.l.n.r.: Van der Dungen, Bouman, Houdijk, Elands en Gieles; liggend: keeper Venrooy. De heer Van de Ven gaf vervolgens enkele mede delingen omtrent de te houden wedstrijden. Als gevolg van een of ander misverstand was Am sterdam zonder judo-team gekomen. Derhalve werd besloten de wèl te houden judo-wedstrijden tussen Rotterdam en Den Bosch niet voor de puntenwaar dering in aanmerking te doen komen. Vanzelf- De ,,Heineken-fami!ie" bijeen in de kantine. De gasten werden door het tamboercorps ingehaald. 10

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 12