TWEEDE UITVOERING MANNENKOOR MET DOUANE HARMONIE een gouden bruiloft Bedrijfsbrandweerwedstrijden te 's-Hertogenbosch Een diamanten eehtpaar Op vrijdag 1 juni 1962 heeft het Heineken Brouwerij Mannenkoor in de Flevozaal te Rotterdam een tweede uitvoering gegeven van het concert, waarmee het op 30 maart jongstleden zo veel succes oogstte. Ook deze keer werkten weer mee de Douane Harmonie Nederland, de sopraan Mara Gerritsen-Golowko en het duo Mariamnadya. Hieronder ziet u nog een opname van het koor, die gemaakt werd tijdens de eerste uitvoering op 30 maart j.l. Dinsdag 26 juni a.s. hopen de heer en mevrouw Van Wattum, Zaag molenstraat 189, Rotterdam, hun gouden bruiloft te vieren. De heer J. van Wattum is gedurende 44 jaar op onze Rotterdamse brou werij werkzaam geweest, waar van vele jaren als pekmeester. Het zal de heer en mevrouw Van Wattum op deze dag ongetwijfeld niet aan belangstelling ontbreken. Onze hartelijke gelukwensen Zoals elk jaar werden er te 's-Hertogenbosch brandweerwedstrijden georganiseerd voor de plaat selijke brandweren. Er waren twee klassen, te weten klasse A: met motorspuit en klasse B: zonder motorspuit. Hei neken nam met één ploeg deel aan klasse B. Het object bestond uit een oud pand met twee ver diepingen. Ondanks de grote rivaliteit had de wedstrijd een sportief karakter. Onze ploeg had zich dit jaar voorgenomen eens beter uit de bus te komen. De trainingsavonden, voorafgaande aan de wed strijden, werden goed bezocht en er werd bijzonder veel aandacht besteed aan de praktijk. Het gevolg was dat we bij deze wedstrijden de tweede prijs behaalden. In de kantine van de brouwerij werden de prijzen uitgereikt door burgemeester mr. R. J. J. Lambooy. Na het officiële gedeelte was er ruimschoots gelegenheid nog een aantal „binnenbrandjes" te blussen. Op 29 mei jl. herdachten de heer en mevrouw Dorreman-van Dijk het feit, dat zij zestig jaar ge leden in het huwelijk traden. De heer J. Dorreman, bij de ouderen te Rotterdam welbekend, was ge durende zijn 35-jarige diensttijd koetsier op onze brouwerij aldaar. Wij bieden het echtpaar Dorreman alsnog onze hartelijke gelukwen sen aan met dit diamanten huwe lijksfeest. 14

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 16