GASTENBOEK Personalia buitenland Vaarwel, mouterij Een gezelschap belangrijke bier grossiers uit Frankrijk bracht ons enige tijd geleden een driedaags bezoek. Op een der avonden werd gedi neerd in het hart van Amsterdam en wel op de Zeedijk in het res taurant „Du chat, qui pelote" (De kaatsende kat). Op 7 april vertrokken de heer G. Koenderink en zijn vrouw met verlof uit Aba naar Nederland. De heer J. A. Koenraad, machinist te Kumasi, werd op 18 april overgeplaatst naar Freetown. Ook de heer H. Ekkelboom, tot voor kort werkzaam te Aba, werd overgeplaatst naar Freetown om daar te assisteren bij de montage van de nieuwe brouwerij. Op 19 april werden de heer en mevrouw Wesdorp- Drenth te Lagos verblijd met de geboorte van een doch ter, Maria Gepke. Ir. H. Hensel vertrok op 26 april met zijn gezin uit Aba naar Nederland voor het doorbrengen van zijn verlof. Ook in het gezin van de heer en mevrouw Grethe- Hendriksen valt een blijde gebeurtenis te vermelden. Op 28 april werd een dochter, Pauline, geboren. De heer Grethe is chef-machinist te Stanleyville. Hij kwam op 7 mei met verlof in Nederland aan. Op 1 mei vertrok de heer P. C. Meertens met zijn vrouw via Singapore naar Kuala Lumpur, waar hij als afdelings chef bij Malayan Breweries Ltd. zal worden tewerk gesteld. Een volgende blijde gebeurtenis vond plaats in het gezin van de heer en mevrouw Meijers-van Oei te Lagos. Op 6 mei werd er een zoon, Erik Remmelt, geboren. De heer B. C. Vink reisde op 10 mei met zijn gezin naar Lagos, waar hij als chef-machinist in dienst van Nigerian Breweries Ltd. is getreden. Op 12 mei vertrok ir. D. van Dam met zijn gezin uit Singapore met Europees verlof. De heer G. J. L. Geerse vertrok op 14 mei naar Freetown, eveneens ter assistentie bij de montage van de nieuwe brouwerij aldaar. De heer J. A. Nielsen reisde met zijn gezin op 14 mei met verlof naar Denemarken. Op 16 mei stapte de heer H. J. Musiol met zijn gezin op het vliegtuig naar Caracas, waar hij de heer Daniel tijdens diens verlof als bedrijfsleider zal aflossen. Mevrouw J. M. C. Meijers-Broeren reisde op 17 mei met haar drie kinderen naar Aba na beëindiging van hun verlof. Op dezelfde dag arriveerde mevrouw J. S. Bults-Boek- holt met haar drie kinderen uit Singapore in Nederland. Vrijdagmiddag 11 mei 'jongstleden was het personeel van de mouterij als zodanig voor de laatste maal bijeen. De bedrijfsleider, ir. Wanschers hield een korte toespraak, die door het oudste personeelslid van de mouterij, de heer S. Molijn, werd beantwoord, waarna het hele gezelschap zich naar het dak begaf voor de „afscheids foto", die u hieronder ziet afgebeeld. 12

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 14