DEN BOSCH Personalia buitenland Nieuws van de tafeltennisafdeling Het eerste team, bestaande uit de heren N. Kop, G. Kapteijns en J. Sledsens staat na 14 gespeelde wed strijden ongeslagen aan het hoofd van de ranglijst met 28 punten en een score van 127 tegen 13. Het tweede team, bestaande uit de heer Dries, mevr. Kop en de heer Verdaasdonk met als regelmatig wis selende reserves: de heer Van Loos broek, mej. Molhuizen en mej. Van Uden staat na 13 gespeelde wedstrij den op de 7e plaats van de ranglijst met 8 punten en een score van 63 tegen 67 punten. Gezien het feit dat het le team de gevaarlijkste concurrenten heeft ge had, kan met grote zekerheid thans reeds worden vastgesteld, dat het in zijn afdeling wederom, evenals vorig jaar, het kampioenschap zal gaan be halen, thans echter in de 3e klasse. Aangezien de kampioen van deze afdeling automatisch promoveert zal dus het 1ste team volgend jaar uit komen in de 2e klasse van de Bossche Bedrijfstafeltennis Federatie. Het 2de team heeft dit jaar helaas wat onge lukkig gespeeld. Het had zeker een hogere plaats verdiend. Wij zullen echter hopen dat het volgend jaar de resultaten meer in overeenstemming zijn met het technisch kunnen van deze ploeg. Zaterdag 24 februari 1962 is er in Den Bosch een tienkamp georgani seerd tussen de sterkste spelers der afdelingen. In de derde klasse kwa men voor Heineken uit: de heren Sledsens, Kapteijns en Kop. Ook hier waren de resultaten niet onbevredi gend te noemen, namelijk: Sledsens eindigde op de tweede, Kop eindigde op de derde en Kapteijns eindigde op de zesde plaats. Om deze goede resultaten te kunnen blijven handhaven is het dringend gewenst, dat zij die interesse hebben in deze toch mooie en gezonde sport zich ten spoedigste melden bij het bestuur: de heer Kop (inkoop, telefoon nr. 26 of 14). mej. Scheepens (Leningenadministra tie, tel. nr. 06). mej. Van Uden (bedrijfsbureau, tele foon nr. 63). Het bestuur wacht met spanning op de resultaten van deze dringende oproep en zal u van het verdere verloop van de afdeling tafeltennis nader op de hoogte houden. Kp. Wandelsportvereniging Heineken Wanneer u deze regels leest, heeft onze wandelclub haar eerste tocht met succes achter de rug, namelijk de Rode Kruis Mars op zaterdag 17 maart jl. in de prachtige omgeving van 's-Hertogenbosch. Een fraai bekertje als groepsprijs alsmede een persoonlijke medaille vormden de be loning voor de 25 km, die in een vlot tempo werden afgelegd. De weer goden lieten zich van hun wisselval lige kant zien: enkele lichte sneeuw- buitjes en een gure noordenwind! Niettemin was iedereen opgewekt, toen de finish was bereikt. De tweede wandeltocht heeft eveneens plaats gehad, wanneer u dit verslagje leest. Het was de Maria-oord mars op 31 maart jl. De derde tocht waaraan onze wandelclub deelneemt is die, welke wordt georganiseerd door de W.S.V. Aldebaran te Rotterdam. Deze tocht vindt plaats op zaterdag 7 april a.s. Aangezien wij niet bekend zijn met het parcours van deze tocht, kunnen wij u niet mededelen wdar u onze Bossche tippelaars „in actie" kunt zien. Vanzelfsprekend hopen wij met een flinke groep acte de présence te geven en onze kleuren op sportieve wijze te „verdedigen". Verder staan er nog wandeltochten in Den Bosch, Leerdam, Vught en Nijmegen op het programma. Dan vermelden wij nog, dat op 2 februari jl een algemene leden vergadering van onze wandelclub werd gehouden, tijdens welke onder meer een bestuursverkiezing plaats had, daar het gehele bestuur aftrad. De aftredende voorzitter, de heer Derksen, had de wens te kennen ge geven niet meer in die functie te willen optreden. Hij stelde zich echter wel candidaat voor het nieuwe bestuur. Als nieuwe bestuursleden werden ge kozen Mejuffrouw De Koning en de heren Derksen, Harks, Schriemer en Van Rhijn. Laatstgenoemde werd daarna tot voorzitter gekozen als opvolger van de heer Derksen. De overige bestuursfuncties werden als volgt verdeeld: secretaresse mejuffrouw De Koning, penningmeester de heer Harks en commissarissen de heren Derksen en Schriemer. Het spreekt wel vanzelf, dat het nieuwe bestuur zijn uiterste best zal doen de „geplande" wandeltochten tot een goed einde te brengen en te trachten waardige resultaten te be reiken. Ten slotte nog een enkel woordje over de gehouden contactavond op zaterdag 24 februari jl. in het ont vangstgebouw. Tot het bijwonen van deze avond waren verschillende be sturen van Bossche wandelclubs, als mede het bestuur van de Vughtse Politie Wandelclub, uitgenodigd. De avond mag als zeer geslaagd worden beschouwd. Op de tonen van de muziek van een 7-tal leden van de „Heineken Stars" werd menig dansje gemaakt en heerste er een gezellige stemming. Het viel niet mee om deze gezellige sfeer vaarwel te zeggen, en het was dus ook al erg laat toen de laatste wandelaar aan zijn tocht naar huis begon! vRh. Op 22 februari arriveerde de heer H. van Breukelen met zijn gezin uit Lagos in Nederland voor het doorbrengen van hun verlof. De heer E. de Guliker vertrok op 26 februari naar Freetown, waar hij zal assisteren bij de montage van de nieuwe brouwerij. Op 27 februari reisde mevrouw L. Strijker-Klaij met haar zoontje naar Singapore. De heer F. L. Langemeijer vertrok op 28 februari naar Kumasi, waar hij als machinist in dienst van Kumasi Brewery Ltd. is getreden. Op 1 maart vertrok de heer C. G. van Meel uit Aba met verlof naar Nederland. Mr P. Th. H. Vermeulen arriveerde op 3 maart met verlof in Nederland. Op 14 maart vertrok de heer P. Smit met zijn gezin naar Kaduna, om daar te assisteren bij de installatie van de nieuwe brouwerij. 18

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 20