ONZE JUBILARISSEN] 25-jarig jubileum J. Volkman 40-jarig jubileum J. B. Borm 40-jarig jubileum G. H. Koch Rotterdam, 22 februari 1962. Op deze dag was het 25 jaar geleden, dat de heer J. Volkman op 17-jarige leeftijd in dienst trad van Heineken. Gedu rende deze 25 jaar is de heer Volk man steeds in de bottelarij werkzaam geweest, de laatste zeven jaar als codeerder. (Het coderen van de eti ketten gebeurt opdat de bedrijfsleiding bij eventuele klachten kan vaststellen, wanneer en op welke colonne de des betreffende fles gevuld is.) In de af gelopen zeven jaar heeft de heer Volkman heel wat etiketten geco deerd, naar schatting zo'n kleine 900 miljoen! Na de ontvangst bij de bedrijfsleider, ir. Wanschers, werd de viering van het jubileum voortgezet in de „kleine raadskelder". Dat de heer Volkman bij zijn bazen en collega's als een prettig en sympathiek medewerker bekend staat, bleek uit de grote be langstelling op de receptie, waar vele van zijn collega's hem kwamen geluk wensen. Op zaterdag 24 februari jongstleden herdacht de heer J. B. Borm te Am sterdam zijn 40-jarig dienstverband bij Heineken. Het jubileum werd een dag eerder, op vrijdag 23 februari, gevierd. Na de ontvangst, 's morgens, bij de directie, vond 's middags in de In Amsterdam herdacht de heer B. Borm op 24 februari 1962 zijn 40-jarig dienstverband bij Heineken. De heer J. VolkmanRotterdam, vierde op 22 februari 1962 zijn zilveren jubileum. kantine een geanimeerde receptie plaats. De heren Goos, Eibers, Linde man en Te Riele, die in hun toe spraken de loopbaan van de jubilaris de revue lieten passeren, uitten hun waardering voor de vele, goede 7 diensten die de heer Borm in de loop der jaren onze Amsterdamse brou werij heeft bewezen. De heer Borm werd bij zijn indiensttreding als bij rijder in de stal aangesteld. Na enige jaren werd hij koetsier, in welke func tie hij werkzaam bleef tot na de tweede wereldoorlog. Door de ver mindering van de paardentractie werd de heer Borm toen aangesteld als chauffeur, in welke functie hij tot op heden werkzaam is. Aan het slot van deze gezellige mid dag dankte de jubilaris voor de vele, waarderende woorden en de voor hem onvergetelijke ontvangst. De vorige maand, om precies te zijn op 3 maart jongstleden, schaarde ook de heer G. H. Koch te Amsterdam zich onder degenen, die terug kunnen zien op een 40-jarig dienstverband bij Heineken. De heer Koch heeft in ver schillende afdelingen, boenplaats, lig- kelder en tapkelder, gewerkt. Ook is hij een viertal jaren bijrijder geweest. Gedurende de laatste oorlogsjaren was hij werkzaam in de groentecen trale; daarna kwam hij in het maga zijn. In de afgelopen jaren is zijn taak daar geweest het verzorgen van de reclame-opslag en het verzend- klaar maken van deze artikelen. De viering van het jubileum, op 2 maart, moest op doktersadvies in kleine kring plaatsvinden. Na de ontvangst bij de directie werd daar om voor de jubilaris, die door zijn vrouw, kinderen en kleinkind verge zeld was, in de raadskelder een kleine, intieme bijeenkomst gehouden. Daar overhandigde zijn baas, de heer Diesbergen, hem na een korte toe spraak het cadeau namens het per soneel. Ook de heer Timmer sprak de jubilaris toe. Hij prees de accura tesse van de heer Koch, die er, aldus de heer Timmer, steeds voor zorgde dat spoedzendingen, die op het laat ste ogenblik binnenkwamen, altijd werden klaargemaakt, ook al moest de jas er weer voor uit. Als blijk van waardering overhandigde de heer Timmer de jubilaris een portefeuille. Na het dankwoord van de heer Koch bleef men vervolgens nog enige tijd gezellig bijeen. Wij wensen de heer Koch toe, dat hij spoedig weer geheel hersteld zal zijn, zodat hij zijn werk weer kan her vatten. Op 2 maart jl. werd, eveneens te Amster dam, in kleine kring het 40-jarig jubi leum van de heer G. H. Koch gevierd. Namens de afdeling reclame werd de ju bilaris toegesproken door de heer Timmer. 14

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 16