BI N N EN- EN BUITENLAND UIT ^dótenboek Ambassadeur van Liberia bezocht Den Bosch Singapore: 1000ste brouwsel van 1961 in de Anchor Brewery Heineken in Ierland Namens de directie ontving de heer Cornelis op 2 februari jl. in Den Bosch de ambassadeur van Liberia, de heer J. Graham, de consul-generaal van Liberia, de heer Huigens en enige leden van de directie van Lindeteves- Jacoberg, wier dochtermaatschappij, de O.A.C., onze belangrijkste afne mer in Liberia is. Het gezelschap, dat zich zeer geïnte resseerd toonde, werd rondgeleid door de heer Van Rossem. Hoewel onlangs in Monrovia een kleine lokale brouwerij werd geopend, bestaat goede hoop dat het mogelijk zal zijn de omzet in deze exportmarkt te handhaven, zo niet te verhogen. Foto boven: Het gezelschap in de gistkelders. Foto rechts: Ir. Van Ros sem vertelt de hoge gast een en ander over het inblikken van ons bier. Op 28 december 1961 werd in de Anchor Brewery te Singapore het 1000ste brouwsel van het jaar 1961 gestort. Dit wapenfeit mocht natuurlijk niet onopgemerkt voorbijgaan en op nevenstaande foto ziet u op welke wijze het bereiken van deze mijlpaal werd gevierd. Nog slechts zelden drukten wij een foto uit Ierland af. Hier ziet u van links naar rechts de heren Ph. Byrne, D. Leegstra, M. Judge en D. Toland, gefotografeerd in de bar van het vliegveld van Dublin. De heer Byrne is de speciale Heineken-vertegenwoordi- ger, dank zij wiens activiteiten onze omzet in Dublin goed omhoog gaat. De twee laatstgenoemden zijn respec tievelijk de „chiefbarman" en zijn rechterhand. 9

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 11