GASTENBOEK De Missie bezoekt Den Bosch DERDE INTERBROUWERIJ-SPORTDAG Op 7 december 1961 ontving de brouwerij te Den Bosch bezoek van monseigneur Konstant Kramer, bisschop van China, monseigneur Van Hussen, na tionaal directeur van de Pauselijke Missiewerken in Nederland en een veertigtal mannelijke en vrou welijke missionarissen. Namens de directie ontving de heer Van de Griendt het gezelschap aan een Brabantse koffietafel, waar na een rondgang door de brouwerij volgde. Met het gebruikelijke nabieren werd de geanimeerde bij eenkomst besloten. Bij de foto's. Linksboven: Aan de hoofdtafel v.l.n.r. de heer Rompe, mgr. Kramer, de heer Van de Griendt, mgr. Van Hussen, de heer d'Artillac Brill. Rechtsboven: Mgr. Kramer legt in het nieuwe brouwhuis aan de heer Sikking uit hoe hij zelf in China bier brouwde. Rechts: De heer Rompe kijkt goedkeurend toe hoe mgr. Kramer van ons bier geniet. In een begin januari gehouden vergadering van de vertegenwoordigers der respectieve personeelsverenigingen zijn reeds enkele belangrijke besluiten genomen in zake de komen de, derde interbrouwerij-sportdag. Verheugend was de mededeling, dat dank zij de vijf daagse werkweek, de sportdag van zondag naar zaterdag verschoven kon worden. Ook de datum is reeds bekend. De derde interbrouwerij-sportdag zal plaatsvinden, in Den Bosch zoals u weet, op zaterdag 16 juni aanstaande. Voor alle sportliefhebbers, deelne mers en supporters, een datum om goed te onthouden! zaterdag 16 juni a.s. De takken van sport, waarin strijd zal worden geleverd, zijn: biljarten, bridge, hengelen, judo, klaverjassen, lawntennis, tafeltennis en voetbal. Dank zij de vroegtijdige publikatie van de datum is het voor de deelnemers mogelijk zich nu reeds te gaan voorbereiden, zodat elke brouwerij straks haar teams in de sterkste opstelling zal kunnen afvaardigen. Zal Rotter dam voor de derde maal in successie als eerste eindigen? Den Bosch heeft echter deze keer het voordeel op eigen terrein en voor eigen publiek te strijden. Of zal Amsterdam, dat het eerste jaar op de derde plaats eindigde en vorig jaar tweede werd, nu de eerste plaats voor zich opeisen? Wij zijn benieuwd! L--

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 8