NIEUWS UIT HET BUITENLAND Grootse ontvangst in Parijs Onze activiteiten in Frans Afrika Op vrijdag 8 december 1961 werd door de Heine- ken-agenten te Parijs, Etablissements Lechère S.A. een ontvangst georganiseerd voor de belangrijkste barkeepers uit de Franse hoofdstad. Nevenstaande foto's werden op het Heineken-feest gemaakt. Niet minder dan driehonderd van de belangrijkste bar keepers hadden gehoor gegeven aan de uitnodiging van de heren Lechère. Het Heineken bier werd enorm door de aanwezigen gewaardeerd en de re sultaten van de wel zeer geslaagde middag zijn nu reeds te merken. Als bijzonderheid zij vermeld dat de ontvangst georganiseerd werd op een zgn. „bateau mouche", een enorme boot waarmee zo mers tochten op de Seine worden gemaakt. Op de bovenste foto van links naar rechts de heren C. Lechère, D. Leegstra, Perrichon, B. Lechère en F. Cotto, vice-president van de „Barmen de Fran ce". De heren Lechère zijn de Heineken-agenten voor Parijs en omgeving. Op de foto daaronder ziet u van links naar rechts de heren D. Leegstra, J. M. Dubois, directeur van S.A. France Champagne, een dochtervennootschap van de champagnefirma Moët 8c Chandon te F.per- nay. S.A. France Champagne heeft het Heineken- agentschap voor geheel Frankrijk. Voorts de heren B. Lechère en R. de Man en twee Parisiennes in Nederlandse klederdracht. De derde foto toont de „bateau mouche", waarop de ontvangst plaatsvond. Vertegenwoordigers van onze agent voor de Franse gebieden Afrika reizen geregeld door die gebieden. Op de foto rechts ziet u op de achtergrond Mon sieur Tchistiakoff tijdens een bezoek aan een vro lijke bar in Pointe Noire, Moyen Congo, waar Heineken kennelijk niet onbekend is. 3

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 5