MEDEDELING VAN DE RAAD VAN BESTUUR De raad van bestuur van Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V. brengt ter kennis, dat de op 21 december 1961 gehouden algemene vergadering van aandeelhouders van „De Hooiberg" N.V. heeft benoemd tot directrice dier vennootschap: Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V. tot directeur: de heer T. Diekema, zulks met ingang van 1 januari 1962. Nieuwjaarsochtend in de drie vestigingen (Met ingang van 1 januari 1962 is de directie van „De Hooiberg" N.V. dus als volgt samengesteld: Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij N.V., S. van den Bent, T. Diekema. red.). Zoals gebruikelijk vonden te Amsterdam, Rotter dam en Den Bosch de Nieuwjaarsbijeenkomsten plaats. In de Amsterdamse kantine sprak de heer Wittert van Hoogland het personeel toe, waarna hij met de heren Land, Heineken, Van de Griendt en Van der Werf de nieuwjaarswensen van de aanwezigen in ontvangst nam. In Rotterdam was het de heer Feith, die de Nieuw jaarstoespraak hield en die met de heren De Rijke en Vestergaard recipieerde. De heer Kloppenburg voerde het woord in de Bos sche kantine en nam daar voor de directie de wen sen van het personeel in ontvangst. Hoewel de toespraken van de drie sprekers op een aantal punten van elkaar afweken en zij hier en daar andere accenten legden, had de hoofdinhoud van hetgeen zij zeiden toch dezelfde strekking. V.l.n.r. de heren Van der Werf, Van de Griendt, Wittert, Heineken en Land nemen de nieuwjaarswensen van het Amsterdamse personeel in ontvangst 1

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 3