DANKBETUIGINGEN Veertig jaren expeditie. De heer A. F. Oldersom, Amsterdam, vierde zijn jubileum op 3 januari 1962 met enkele forse trekken de verdiensten van de heer Eibers als chef van de garage. Voor alles wat de jubilaris in de afgelopen jaren èn voor het het bedrijf èn voor het personeel heeft gedaan, sprak de heer Gombert zijn bijzondere dank uit, in welke dank ook mevrouw Eibers werd betrokken. Namens het personeel voerde daarna de heer Tania het woord: „Veertig jaar bij een maatschappij is een ver dienste, veertig jaar, zoals u dat deed, is een unicum!" De heer Tania legde in zijn toespraak het accent op het karakter en de goede eigenschappen van de jubilaris: 'n zonnig humeur, hulpvaardigheid en een joviaal con tact met een ieder van ons. Met het openen van de gor dijnen op het toneel werd het cadeau van het personeel „onthuld": een fraaie, fonkelend witte ijskast. De volgende sprekers waren de heren Zoutman en Been, die resp. namens de bazenclub (waarvan de heer Eibers voorzitter is) en namens de expeditie met woorden van dank en met geschenken hun steentje bijdroegen aan deze jubileumviering. De volgende spreker was de heer Roose, die namens de Amsterdamse ondernemingsraad zijn medelid en voor zitter van de kleine commissie in een geestige toespraak dank bracht voor het vele, goede werk dat door hem ook in dit opzicht werd (en nog steeds wordt) verricht. Ook de Rotterdamse en de Bossche ondernemingsraad waren vertegenwoordigd door resp. de heer Kort en de heer Van der Geld, die eveneens hun waardering en erkentelijkheid voor het werk van de heer Eibers als lid van de ondernemingsraad uitspraken. Op 9 januari jl. werd te Amsterdam het 40-jarig jubileum gevierd van de heer B. Eibers, chef van de garage, die u hier met twee van zijn mannen ziet, op de foto links van hem de heer B. de Hond, rechts de heer van Rossum Het garagepersoneel van Amsterdam had de heer Van der Lee afgevaardigd, die aan de vele goede woorden en geschenken een prachtige ring voor de baas en bloemen voor mevrouw Eibers kwam toevoegen. Nadat de heren Van Leen, chef garage Rotterdam, De Vries, namens de Amsterdamse portiers, Romers, namens de gepensioneerden en Te Riele, namens de vertegen woordigers, de jubilaris hadden toegesproken, was ten slotte het woord aan de heer Eibers. De jubilaris dankte voor de overweldigende belangstel ling, de vele prettige en hartelijke toespraken, de prach tige geschenken, voor dat alles, waarmee men deze jubileumviering tot een voor hem onvergetelijke had gemaakt. Mede namens mijn echtgenote dank ik directie, bazen en collega's voor de belangstelling, die ik bij miin afscheid mocht ondervinden. G. MEERTENS Voor de vele blijken van belangstelling, die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum heb ondervonden, wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, gaarne dankzeggen. W. KORT Aan allen, die hebben bijgedragen aan het huldebetoon en de mooie cadeaus bij mijn afscheid van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. betuig ik hierbij mijn hartelijke dank. A. JENS Mede namens mijn vrouw dank ik directie, bazen en collega's voor de vele blijken van belangstelling, die ik bij mijn afscheid mocht ondervinden. J. C. GRUND Waar door de directie op een voor mij wel zeer aangename wijze aan mijn verzoek het vertrek bij H.B.N. zo rustig mogelijk te doen geschieden, is tegemoetgekomen, wil ik u allen bij deze ook namens mijn vrouw gaarne mijn hartelijke dank betuigen. C. A. VAN DRIEL Mede namens mijn vrouw zeg ik allen van harte dank voor de hulde mij gebracht bij mijn 40-jarig jubileum. De ontvangst bij de directie en de treffende hulde op de receptie in de kantine hebben een onuitwisbare indruk op mijn vrouw en mij gemaakt. Het is met recht een mijlpaal in ons leven geworden. En de cadeaus een Zaanse k.'ok en een ets van oud-Amsterdam deden mijn liefste wensen in vervulling gaan. Nogmaals hartelijk dank voor al 't goeds dat ik op deze dag van u allen heb mogen ondervinden. A. F. OLDERSOM Gaarne wil ik langs deze weg, mede namens mijn echtgenote en kinderen, mijn hartelijke dank overbrengen voor de grote belangstel ling, welke ik bij mijn 40-jarig dienstjubileum op 9 januari 1962 heb ondervonden. J. B. ELBERS i3

Vers van 't Vat | 1962 | | pagina 15