NIEUWS UIT HET BUITENLAND Een Hollandse Miss Heineken in de U.S.A. Suriname Zwitserse gasten Spanje Van over de oceaan bereikte ons het volgende nieuws van onze immer actieve agent en importeur voor de Verenigde Staten, Van Munching Co. Tijdens een receptie, die de heer Van Munching onlangs, ter gelegenheid van het bezoek van onze heren Weymars- hausen en Minnema aan New York, heeft gegeven, werd een bijzonder feit bekendgemaakt. Een maandenlange speurtocht naar een „Dutch Miss", een meisje van Nederlandse afkomst, dat de firma Van Munching Co. bij haar sales promotion en reclamecampagnes moest vertegenwoordigen, werd toen namelijk besloten met het uitroepen van mejuffrouw Maria Verbunt tot Heineken's Dutch Miss. Mejuffrouw Verbunt, 22 jaar, die haar meer dan 200 mede dingsters naar deze titel ten slotte voorbijstreefde, heeft in middels op de van 6 tot 9 november jl. gehouden National Hotel Exposition haar debuut als Heineken's Hollandse Miss gemaakt. Op de foto ziet u haar tussen haar beide „bazen", rechts de heer Van Munching, links de heer Weymarshausen. Op de enige tijd geleden te Paramaribo gehouden jaarbeurs was Heineken met de hiernaast afgebeelde stand vertegen woordigd. (Foto rechts). Afgelopen zomer ontvingen wij bezoek, van een aantal ver tegenwoordigers van onze Zwitserse agent, die naar Neder land waren gekomen om een indruk te krijgen van het bedrijf voor het produkt waarvan zij hun krachten inzetten. De foto rechtsonder toont, dat zij zich het Heineken bier goed laten smaken tijdens de terugreis naar Zwitserland met de T.E.E. „Edelweiss". Behalve in deze luxe trein is Heineken ook verkrijgbaar in alle restauratiewagens op het gehele net van de Zwitserse bondsspoorwegen. C.I.L.E. Lda. te Madrid onze agent voor Spanje maakte propaganda voor Heineken bij wielerevenementen. De door haar beschikbaar gestelde trofee werd gewonnen door de Spanjaard Poblet (links), in de wedstrijd België-Spanje, waar aan onder andere door de Belgische (wereld)kampioen Rik van Looy werd deelgenomen. Op de foto linksonder ziet u de directeur van C.I.L.A. Lda. de prijs uitreiken aan win naar Poblet. 7

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 9