UIT BINNEN- EN BUITENLAND GASTENBOEK Italië Nieuw-Zeeland In het kader van de samenwerking van ons concern met de Cisalpina- groep in Italië worden geregeld bijeenkomsten gehouden van brouwtechnici en laboratorium chefs. De bedoeling van deze bij eenkomsten was in eerste instantie om op de vijf brouwerijen van de Cisalpinagroep tot hetzelfde type bier te komen. Daartoe zijn enige proefbrouwsels gemaakt, waarvan de produkten tijdens de verschil lende bijeenkomsten geproefd en uitvoerig besproken werden, onder andere aan de hand van de resul taten van de analyses, die op het centraal laboratorium te Rotter dam gemaakt waren. Op de ver gadering, die op 26 september jl. te Pedavena is gehouden, werd de ze foto gemaakt. U ziet van links naar rechts de heren E. Luciani, Metzger, Meneghel, F. Luciani, Zangrando, De Rijke en Rinkel; mej. Rozzo, de heer Isotti met naast hem op de voorgrond de heer A. Luciani (president-direc teur van Cisalpina); achter hem de heer Kammermayer en vervol gens v.l.n.r. de heren Oppenhauer, Vermeulen, Natti en G. Luciani. Ter gelegenheid van de instelling van een tweemaandelijkse dienst van Nieuw-Zeeland naar de Fiji-eilanden, werd deze foto gemaakt, waarop u de eerste lading Leopard-bier in de havenplaats Napier aan boord van het schip ziet gaan. Vorige maand ontvingen wij bezoek van de directie van het beroemde champagnehuis Moët Chandon, vergezeld van een groep van zijn agenten in Frankrijk. Zoals wij onlangs reeds aankondigden, heeft Moët Chandon zich belast met de import en de distributie van ons bier in geheel Frankrijk. Op de foto linksonder ziet u van links naar rechts Comte F. Chandon de Briailles, de heer Wittert van Fioogland, Comte P. Chandon Moët en de heer E. Ie Vavasseur. De foto rechtsonder, waarop de gasten en gastheren tesamen staan afge beeld, werd evenals de andere opname, gemaakt in het nieuwe brouw huis in Den Bosch.

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 19