GASTENBOEK PERSONALIA BUITENLAND Zaterdag 9 september jl. hadden we bezoek uit Engeland. Een voetbalploeg met enige officials, van de Bedfordafdeling der „Vauxhall" autofabrieken was die dag bij Heineken te gast. 's Morgens om 10 uur begonnen we met een boottocht door de grachten en havens van Amsterdam. Ook de elftal spelers van Heineken waren hiervoor uitgenodigd. Na op deskundige en (charmante) wijze voorgelicht te zijn omtrent de bezienswaardigheden van Groot-Mokum, werd na een tocht van ongeveer IV2 uur het hele gezelschap in een bus naar het voetbalveld gereden. Hier was de lunch intussen gereed gemaakt en werd er vast kennis gemaakt met ons niet te verbeteren pilsje. H.B.B.A. (veteranen)-Vauxhall Motors O—2 Een veteranenploeg, met als oudste speler good old Jan Hollander (51) en samen zeker 500 jaar oud, speelde een wedstrijd, die na enige, werkelijk pechdoelpunten met 20 verloren werd. Na afloop van de match, zouden we „even gauw" naar de brouwerij gereden worden. Nadat het hele gezelschap inge stapt was en we aan het keren toe waren, kwam onze buschauffeur tot de minder aangename ontdekking, dat je buiten de verharde weg in de Watergraafsmeer niet ,,zó" maar een bus kan keren. We kwamen vast te zitten en waren on danks van vele zijden zeer deskundig gegeven voorlichting, niet meer los te branden uit de Meerklei Bij de foto's. Rechtsboven: de beide teams broederlijk vereend. Links: de heer Hollander (links) overhandigde de Engelse spelers een bierpul als herinnering aan deze wedstrijd. Met behulp van twee motorgrasmaai- machines en een jeep, werden we uitge graven en uiteindelijk kwamen we dan toch terecht in onze prachtige brouwerij kantine, waar alles weer snel vergeten was. Als herinnering aan deze wedstrijd bood de heer Goos de leider van de gasten een zilveren molentje aan. Alle Engelse spe lers kregen uit handen van de heer Hol lander een blauwe pul, die, zoals de heer Steeneken opmerkte, meteen maar gevuld moest worden met ons heerlijke gerstenat, welk bevel natuurlijk prompt door allen werd opgevolgd. Als bijzonder leuke attentie zij nog ver meld, dat iedere Hollandse speler een V Vauxhall stropdas kreeg aangeboden door de leider der Engelsen. Met een passend glaasje bier werd deze gezellige ontmoeting besloten. Th. Legius Op 16 augustus vertrok de heer J. Dolder met zijn gezin uit Kisenyi met verlof naar Europa. De heer en mevrouw P. J. H. Krebs te Lagos werden op 21 augustus verblijd met de geboorte van een dochter genaamd Giny. Op 22 augustus vertrok mevrouw J. Gerritsen-v. d. Have met haar kind naar Caracas, waar de heer Gerritsen als afdelingschef werkzaam is. Mevrouw J. Ekkelboom-Snel reisde op 23 augustus naar Aba, waarheen haar man reeds een maand eerder vertrokken was. Op 24 augustus arriveerden mevrouw F. Verhoeven-Hoevenberg en haar beide kinderen uit Aba in Nederland voor het doorbrengen van hun Europees verlof. Gelijktijdig kwam ook de heer W. v. d. Graaf met Europees verlof uit Aba in Nederland aan. Ook in het gezin van de heer en mevrouw H. J. Musiol valt een blijde gebeurtenis te vermelden. Op 25 augustus werd er te Hannover een dochter, Suzanne genaamd, geboren. Uit Kumasi vertrok op 27 augustus de heer W. J. E. Looman met Europees verlof. Mevrouw T. Pellekaan-de Vries vertrok op 30 augustus naar Kumasi, waar haar man als afdelingschef is gestationeerd. Eveneens op 30 augustus kwam mevrouw A. Krouwer-Greve uit Leopoldville in Nederland aan voor een kort verlof. De heer W. Zwanenburg vertrok op 6 september naar Aba, na in Nederland zijn verlof te hebben doorgebracht. Op dezelfde d<j£ stapte de heer F. J. M. Kil op het vliegtuig naar Lagos, waar hij als machinist werkzaam zal zijn. De heer E. C. Kettner uit Cairo arriveerde op 7 september met verlof in Nederland. Mevrouw Kettner en hun zoon waren reeds enkele weken eerder gearriveerd. Op 17 september vertrok ir. B. A. Horstman met zijn gezin naar Kumasi, waar hij t.z.t. de heer Haythornthwaite als Technical Manager zal opvolgen. Met hetzelfde vliegtuig reisde ook mevrouw D. D. M. Koenraad-Kostermans met haar baby naar Kumasi om zich daar bij haar man te voegen. De heer Okharedia van het Production Study Department van Nigerian Brewe ries in Lagos verbleef van 16 t/m 21 augustus jl. op de brouwerij in Den Bosch waar hij enkele onderwerpen in de bottelarij bestudeerde, die interessant zijn uit het oogpunt van rationalisatie. Bijgaande foto toont de heer Ohharedia voor het bedieningspaneel van de nieuwe uitbreiding van het brouwhuis. 11

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 13