UIT BINNEN- EN BUITENLAND Kuala Lumpur: eerste gisttank De foto linksboven werd op 22 augustus jl. gemaakt ter gelegenheid van de installatie van de eerste gisttank in Kuala Lumpur. Op het dak van de kraan ziet u de technical manager, die de eerste gisttank doopt met een fles Tiger bier. Bezoekers uit Kongo Van de Bralima-brouwerijen in de republiek Kongo (Léopoldville) volgen vier Kongolezen speciale cursussen in België. In juli waren zij een week in Rotterdam voor „herhalingsoefeningen". Zij werden daarbij vergezeld door de heer Stainier, adviseur van Bralima. Zij bezochten o.a. ook de limonadefabriek Vrumona in Bunnik. De foto rechtsboven werd genomen in de tuin van notaris Ter Horst (commissaris van Vrumona). V.l.n.r. de heren Muaka-Muaka (Boma), drs. Prins (lab. Rotterdam), Mabundamene (Léopoldville), Karimba (Usumbura), Debbe (T.B.B., R'dam), Turabumukisa (Usumbura), Stainier, Wedzinga (bedrijfsleider Vrumona) en notaris Ter Horst. T-Ford in Haarlem Tijdens de onthulling van de gedenksteen ter gelegenheid van de herdenking van Anthony Fokker, Haarlem 31 augustus 1961, stond de T-Ford opgesteld naast het tamboercorps en de kapel van de Koninklijke Luchtmacht, volop in het gezicht van het talrijke, belangstellende publiek. (Foto links). Pannebier bij Hiltonhotel Vrijdag 1 september kwam het elf verdiepingen tellende Hiltonhotel te Amsterdam onder de kap. Heineken was aanwezig met pannebier voor de bouwvakkers, linksonder. (Foto B. J. van Meerendonk, Amsterdam). Bloemencorso in Hastings Nieuw-Zeeland. Tijdens het onlangs gehouden „Hastings Blossom Festival" heeft een door de staf van Leopard Brewery verzorgde praalwagen in zijn afdeling beslag gelegd op de eerste plaats met de voorstelling „Jason en het Gouden Vlies". 10

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 12