Bezoek van de heer i. Ukabiala Na de heer Festus, die in mei jongstleden een be zoek aan ons land heeft gebracht, ontvingen wij eind juli een andere Nigeriaanse gast, de heer J. Ukabiala, die als vertegenwoordiger van Heineken (Nigeria) Ltd. in de Oostelijke provincie zijn spo ren heeft verdiend. Het bezoek van de heer Ukabiala viel samen met dat van zijn directe chef, area manager R. T. Rus sell. Evenals destijds de heer Festus, heeft ook de heer Ukabiala kennis gemaakt met de drie Heine- kenbrouwerijen in ons land, alsmede met de voor naamste bezienswaardigheden. Tijdens zijn bezoek, dat tien dagen duurde, ontving hij tevens een korte opleiding, waarbij hij, zoals op een van de foto's is te zien, onder meer een „cursus" biertappen volgde. Tijdens zijn bezoek volgde de heer Uka biala een „cursus" biertappen. U ziet hem op de foto boven in actie achter de tapkast van de Raadskelder in Amster dam Deze opname werd eveneens in de Am sterdamse Raadskelder gemaakt. V.r.n.l. de heren d'Artillac BrillRussell, Uka biala, Steeneken en Schipperijn Afscheed van de heer R. Nadaisan Op 17 augustus jl. is de heer R. Nadaisan, (Malayan Breweries Ltd.) na een trainingsperiode van drie maanden in het Rotterdamse bedrijf, weer naar Singapore vertrokken. Tijdens een afscheidsbijeen komst, die op 15 augustus in de „kleine raadskel der" te Rotterdam werd gehouden, sprak de heer Nadaisan in warme bewoordingen zijn dankbaar heid uit voor al hetgeen hem in Nederland gedu rende deze periode was geboden. Hij dankte voor de gastvrijheid, voor de wijze waarop hij aller- wege bij Heineken was ontvangen en voor de hulp en steun, die hem gedurende zijn training door alle betrokken afdelingen was geboden. „Destijds bij mijn vertrek uit Singapore", aldus de heer Nadai san, „viel het mij moeilijk van mijn gezin te schei den. Nu is het moeilijk voor mij van u allen afscheid te nemen". Tijdens zijn verblijf in ons land heeft de heer Nadaisan ook de brouwerijen in Amsterdam en Den Bosch bezocht. Bij het afscheid waren dan ook, naast een groot aantal Rotterdamse „mentors" van de heer Nadaisan, enkele vertegenwoordigers van de andere brouwerijen aanwezig. De heer Nadaisan in gesprek met de heer De Rijke Overzicht van jubilea en pensioneringen van 1 oktober t.m. 31 december 1961 17 okt. C. F. C. Vennix, koperslager, 40 jaar, Rotterdam. 1 nov.: J. G. van Brakel, kassier, pensioen, Rotterdam. 1 dec. A. Stam, bottelarij, pensioen, Rotterdam. 1 dec. T. Diekema, financ. adviseur, 25 jaar, Rotterdam. 14 dec. W. Kort, le brouwer, 25 jaar, Rotterdam. 31 dec. A. Jens, propagandist, pensioen, Amsterdam. 31 dec. C. A. van Driel, chef depot Parallelweg, pensioen, Rotterdam. WIE HEEFT De redactie zou graag de be schikking hebben over twee exemplaren van Vers van 't Vat, namelijk nummer 36 en de uitgave van augustus 1959. Degene, die deze twee num mers nog in zijn bezit heeft en bereid is ze af te staan, wordt verzocht contact op te nemen met de redactie. 7

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 9