NIEUWS UIT HET BUITENLAND Nogmaals: Heineken aan de Zuidpool Eindelijk zijn wij er in geslaagd om een opname te bemachtigen van de deelnemers aan de derde Belgische Zuidpoolexpeditie. Drie van hen werden geknipt op het moment dat zij zich te goed deden aan mosselen en Heineken bier. AMERIKA Naar aanleiding van het verslag in ons vorige nummer van de opening van de Heineken Trans World Bowlinghall in Scheveningen, ontvingen wij van onze agent in Amerika, de heer Van Munching, een bijzonder prettige reactie in de vorm van de hieronder (links) geplaatste foto. Deze werd genomen in een van de grootste bowlinghalls van de Verenigde Staten, de Hollywood Legion Lanes in Hollywood, Californië. Deze hall heeft niet minder dan 60 banen en is 24 uur per dag in bedrijf, gedurende de gehele week. In deze hall worden grote hoeveelheden Heineken bier omgezet. Onlangs heeft de bedrijfsleiding van de Hollywood Legion Lanes een nieuwtje ingevoerd in de vorm van twee rijdende biertapinstallaties, waarmee het uiter aard gekoelde bier direct bij de dorstige kegelaars wordt gebracht. Uit een van de „rijdende kranen" wordt het bier getapt door een in Volendams costuum gestoken serveerster, miss Virginia Thomson. Op de foto ziet u rechts van haar de heren Bob Bristow, die speciaal is belast met de verkoop van ons fustbier in Los Angelos, James P. Garvey, manager van Van Munching Co. Ltd. voor de Westkust, Harvey Merle, de broer van Milton Berle, de eigenaar van de bowlinghall en Joe Ross, een van Van Munching's „salesmen". Op deze foto ziet u de Nederlandse me juffrouw Gita Kamman, die onlangs in Miami Beach, Florida, heeft meegedongen naar de titel „Miss Universe"Naast haar staat de heer Ed Abdella Van Munching Co.), die haar een speciale Heineken- attentie aanbood 4

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 6