BEDRIJFSNIEUWS VAN DE REDACTIE AMSTERDAM Hoogste punt nieuwe boenplaats DEN BOSCH Tweede uitbreiding gistkelder Na de interne mededeling, die op 23 augustus jongstleden is uitgegaan, mag ik nogmaals de aandacht van u allen vestigen op de overplaatsing van uw redacteur, die, ter bevorde ring van de nieuwsgaring voor Vers van 't Vat, met ingang van 1 sep tember jongstleden Rotterdam als standplaats heeft gekregen. Voorlopig zal ik daar mijn werkzaamheden ver richten in het zaaltje in het sou terrain, waar u mij kunt bereiken op toestel 362. Ik hoop van harte, dat ik ook op mijn nieuwe standplaats de zelfde prettige medewerking in de vorm van nieuwtjes, tips en bijdragen zal ondervinden, als dat in Amster dam het geval was. Schroomt u niet de redactie op te bellen of een be richtje te sturen, als er iets gebeurt, dat van belang of interessant is om in uw lijfblad te worden opgenomen. In Amsterdam is met ingang van 1 september jongstleden het redactie adres van Vers van 't Vat geworden: mejuffrouw H. D. van den Steen hoven, afdeling Public Relations, die bereikbaar is op toestel 128. Bruggeman Nadat op 14 maart jongstleden de eerste paal werd geslagen voor de nieuwe boenplaats van onze Amsterdamse brouwerij, werd vier maanden later, op 12 juli, het hoogste punt bereikt. Op deze datum was het eerste van de stalen spanten gesteld, ter gelegenheid waarvan de vlag in top ging. Met het bereiken van het hoogste punt werd het eerste gedeelte van de belangrijke uitbreiding op de hoofdstedelijke brouwerij afgesloten. Als alles naar wens verloopt, zal de nieuwe boenplaats tegen het einde van dit jaar in gebruik worden genomen. Deze op het eerste gezicht wat vreemd aandoende opname is gemaakt in een van de twintig gesloten gisttanks, die op het ogenblik in aanbouw zijn ten behoeve van de tweede uitbreiding van de gist kelder. In afwijking van de bestaande gistbakken worden nu geheel gesloten, betonnen tanks ge maakt, die inwendig worden bekleed met roestvrij stalen plaat. Op de foto zien we, dat de zijwanden, het dak en de achterwand reeds bekleed zijn met deze plaat, terwijl op de bodem alleen nog maar het rasterwerk ligt, waarop later het roestvrij stalen plaatwerk wordt aangebracht. 2

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 4