PERSONALIA BUITENLAND Rotterdam: 31-5-61 Frederieke, zoon van ir. H. F. Bannink, brouwt, dienst. 15-6-61 Jan W. M., zoon van Th. A. Strijker, afdelingschef i. o. voor de tropen. 15-6-61 Josephus, zoon van J. M. van der Post, onderbaas bottelarij. 15-6-61 Maria A., dochter van J. Hage, bottelarij. 26-6-61 Wim K., zoon van K. Smit, baas bottelarij. 27-6-61 Johannes, zoon van J. Doesburg, algemene werkplaats. 29-6-61 Milko, zoon van C. H. Spruit, algemene werkplaats. 29-6-61 André R., zoon van A. Scharroo, filiaal Den Haag. 30-6-61 Jan A., zoon van G. C. Broere, adm. econ. afd. prod. 8-7-61 Debora M. D., dochter van W. J. Knoops, proefziederij. 8-7-61 Catherina M., dochter van G. C. Leurs, tekenkamer. 26-7-61 Govert A., zoon van M. P. Ver steeg, tropenmachinist i. o. 31-7-61 Philip, zoon van M. van den Driest, huisverbruik. 2-8-61 Johnny J., zoon van C. E. W. de Klerk, bottelarijwerkplaats. 4-8-61 Angganita J., dochter van E. B. Sengkerij, bottelarij. Den Bosch: 20-6-61 Fredericus F., zoon van G. v. Heumen, bierpompenservice. 25-6-61 Wilhelmus H., zoon van D. v. Roosmalen, gistkelder. 25-6-61 Godefridus J. A., zoon van G. Th. v. d. Heuvel, machinekamer. 30-6-61 Liliane A. M., dochter van drs. J. H. Ouderdorp, personeelsza ken. 4-7-61 Marinus J. H., zoon van A. H. Boom, bottelarij. 9-7-61 Antonia H., dochter van F. L. v. Zoggel, bottelarij. 17-7-61 Jan J., zoon van ir. H. Dijk- mans van Gunst, ass. bedrijfs leider. 21-7-61 Johanna, dochter van B. Broe- ren, vervoersdienst. 22-7-61 Lilian, dochter van G. J. J. v. Veggel, machinekamer. 23-7-61 Marinus L. C. M., zoon van J. A. M. v. d. Grint, bierpompen service. 31-7-61 Johannes, zoon van J. W. Reu- ser, bottelarij. Mutaties: Amsterdam: De heer C. J. de Vries werd op 1-7-61 van de loonadministratie overgeplaatst naar het bedrijfsbureau. Rotterdam: De heer R. H. Dinsbach, filiaal Den Haag, werd op 12 juni 1961 overge plaatst naar Rotterdam ter opleiding voor een functie in de commerciële dienst. De heer J. M. Siebelink, vertegenwoor diger huisverbruik, werd op 19 juni 1961 overgeplaatst naar Amsterdam. De heer B. van Lier, vertegenwoordiger huisverbruik, werd op 19 juni 1961 over geplaatst naar Amsterdam. Mei. N. van Willigen, bedrijfsbureau, werd op 19 juni 1961 overgeplaatst naai de afd. grondstoffeninkoop. Mei. V. A. Hanssen, grondstoffeninkoop, werd op 1 iuli 1961 overgeplaatst naar de boekhouding. Drs. H. Prins, assistent-bedrijfsleider i. o., werd op 1 juli 1961 aangesteld als che micus op het centraal laboratorium. Op 17 juli 1961 werd de heer L. v. d. Velden, huisverbruik, overgeplaatst naar Den Bosch. Diploma's: Amsterdam: De heer A. C. M. Jonkers, commerciële dienst, slaagde voor het praktijkdiploma Spaanse Handelscorrespondentie. Rotterdam: De heer P. A. Bos, pers.zaken T.B.B., is geslaagd voor het examen hoofdcorres pondent Engels. De heer M. van den Driest, huisverbruik, is geslaagd voor het diploma Nederlandse handelscorrespondentie. De heer A. J. Herlaar, tekenkamer, is geslaagd voor het diploma Av. U.T.S.- werktuigbouw. De heer W. H. de Koning, interne dienst, is geslaagd voor het diploma Av. Mulo- A. Mej. A. C. H. Mertens zur Borg, pers. zaken T.B.B., is geslaagd voor het diplo ma Franse handelscorrespondentie. De heer A. Verlaan, grondstoffeninkoop, is geslaagd voor het diploma 5-jarige handelsavondschool. De heer J. Weda, tekenkamer, is ge slaagd voor het diploma Av. Mulo-A. De heer A. M. Wooning, boekhouding, is geslaagd voor het diploma Engelse han delscorrespondentie. Den Bosch: De heer L. J. M. v. Uden, legkelder, be haalde het diploma Leerlingstelsel „Stich ting Opleiding Chemiciens" en het diplo ma Chemicien. De heer P. A. A. v. d. Akker, ziederij, behaalde het diploma Leerlingstelsel „Stichting Opleiding Chemiciens". De heer O. C. Strüppert, interne dienst, behaalde het E.H.B.O.-diploma. De heer M. Peters, interne dienst, be haalde het E.H.B.O.-diploma. Mej. W. H. A. T. v. Uden, bedrijfsbureau, behaalde in de maand juli het diploma Engelse handelscorrespondentie. Mej. M. van Bodengraven, personeelsza ken, behaalde het diploma Steno-Engels. De heer Th. C. A. Nelissen, bouwkundig onderhoud, behaalde het diploma bouw kundig uitvoerder. Op 4 juli arriveerde de heer Th. J. P. Kalkman in Nederland na beëindi ging van zijn werkzaamheden in Boma. De heer C. Kooyman vertrok op 5 juli met zijn echtgenote uit Kumasi, voor het doorbrengen van hun Euro pees verlof. Begin juli kwam ook mevrouw G. Looman-van 't Wel met twee kinde ren uit Kumasi in Nederland aan om hier hun verlof door te brengen. Op 9 juli vertrok de heer B. Pelle- kaan weer naar Kumasi na beëindi ging van zijn verlof. Uit Kumasi vertrok daarna op 10 juli de heer P. Phaff met Europees verlof. Op 16 juli vertrokken de heer en me vrouw J. H. de Graaf via Singapore naar Kuala Lumpur, waar de heer De Graaf belast zal worden met de montage van de nieuwe brouwerij. Uit Aha vertrok mevrouw A. C. van de Graaf-Groeneveld met haar twee kinderen op 19 juli met verlof naar Nederland. Op 24 juli arriveerde de heer C. Koopman met zijn gezin uit Singa pore in Nederland voor het door brengen van zijn verlof. De heer J. Schalk keerde op 24 juli met zijn gezin weer terug naar Boma na beëindiging van het Europees ver lof. Eveneens na genoten Europees verlof keerde de heer H. Ekkelboom op 26 juli weer terug naar Aba. Op 2 augustus vertrok de heer P. J. Trum naar Lagos waar hij als lasser zal assisteren bij de uitbreiding van de brouwerij. Mevrouw I. Girod-Meier vertrok met haar dochtertje op 2 augustus met verlof uit Lagos naar Zürich. De heer Rijkhoek en zijn gezin arri veerden op 4 augustus uit Lagos met verlof in ons land. De heer A. L. M. van Rijn keerde op 5 augustus na zijn verlof naar Lagos terug. Drs. P. Romeyn heeft eveneens zijn verlof beëindigd en stapte op 12 augustus in het vliegtuig naar Ca racas. Na een trainingsperiode van 3 maan den keerde de heer R. Nadaisan op 17 augustus terug naar Singapore. Op zijn terugreis heeft hij een bezoek aan Rome, Cairo en New Delhi gebracht. 23

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 25