I 'Ui i ;i TWEE ROTTERDAMMERS NAMEN AFSCHEID Op 31 juli jongstleden nam een tweetal collega's wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd afscheid van de Rotter damse brouwerijOp de linkerfoto ziet u een moment uit het afscheid van de heer W. C. Noorthoven (links), die uit handen van de heer M. C. Vol het cadeau onder couvert ontvangt. De heer Noorthoven heeft 48 dienstjaren; gedurende het grootste deel daarvan is hij in de gistkelder werkzaam geweest. De rechterfoto geeft een moment weer uit het afscheid van de heer P. C. Jansen, die met een handdruk de beste wensen in ont vangst neemt van de heer H. Feuth (links). De heer Jansen ging in 1948 met vervroegd pensioen, maar keerde in 1952 als rijwielbewaarder op de Rotterdamse brouwerij terug. DE IDEEËNBUS Na de laatste publicatie is er, wat betreft het aantal ingezonden ideeën, een opleving geconstateerd, die het grootst was van de zijde van de Bos sche brouwerij. De stand van de in zendingen per 15 augustus 1961 luidt nu als volgt: Amsterdam 66 Rotterdam 125 Den Bosch 142 Totaal 333 In verband met de vakanties volgt deze keer geen opgave van de be loonde ideeën. Deze zullen in het oktober-nummer weer op de gebrui kelijke wijze worden opgenomen. BLOEDTRANSFUSIEDIENST Op 18 juli jl. werd aan de volgende heren van onze Rotterdamse brouwerij de Landsteiner penning/plaquette uitge reikt Penningen (5 x donor) A. F. Deurman, bottelarij en G. C. Leurs, tekenkamer. Plaquettes (20 x donor) P. J. v. d. Bos, tapkelder en P. Th. Sant bergen, garage. Uit „Discodiscussies" van juli 1961 Toen ik vorige maand aan boord van de „Karei Doorman" was om de plaat van de gelijknamige mars aan de commandant aan te bieden, kreeg ons gezel schap (waarin programma-man Nico Boer, muziekuitgever Willem van Vugt en tekstdichter Willy Rex) niet alleen een voortreffelijke marinelunch van snert en bami, maar ook een hoogst instructieve rondleiding over dit voor landrotten zo wonderlijke vliegdekschip. Toen wij door de gigantische hangar geleid werden, waarin ze met opgevouwen vliegtuigen heen-en-weer rijden alsof het niets is, ontwaarden onze ogen tegen een van de metershoge wanden een imposante stapel dozen bier-in-blik. Good old Heineken voor de volgende internationale reis. „Tjonge", verwonderde Willy Rex zich, „nou heb ik toch altijd gedacht, dat die dingen op benzine vliegen Rolf ten Kate Drieling geboren in Rotterdam Wij willen onze lezers niet onthouden, dat een van onze medewerksters in Rotterdam onlangs het leven heeft ge schonken aan een drieling. De geboorte aankondiging met de namen van de drie ling vindt u hieronder vermeld. Zij, die met onze buitenlandse vestigingen en de daar geproduceerde bieren van doen heb ben, zullen in de namen bekende klanken terugvinden. De moeder is druk doende pleeggezinnen voor haar kinderen te vinden; wanneer u een hond zoekt, wendt u dan tot de heer Van de Wal, T.B.B., Rotterdam. Geboren 27-7-61 Cas Tango, zoon van Mackie Nick Sparkle, zoon de waakhond Stella Soeraya, dochterj van he' T B.B.-geboUw DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik directie, bazen en collega's zeer hartelijk voor de onvergetelijke dag, die men mij bij mijn 40-jarig jubileum heeft bereid. G. C. VAN DE VEN Langs deze weg betuigen mijn vrouw en ik onze oprechte dank aan directie, bedrijfsleiding en collega's voor de grote belangstelling, die wii mochten ondervinden bij mijn 40-jarig jubileum. C. J. KORPERSHOEK Gaarne wil ik ook namens mijn vrouw en kinderen, uiting geven aan mijn dank aan directie, bedrijfsleiding, bazen en collega's voor de blijken van belangstelling bij mijn 40-jarig jubileum, alsmede voor de geschenken, die wij bij die gelegenheid mochten ont vangen. L. ZOM Het is mij een behoefte directie, bedrijfs leiding, bazen en collega's, zowel van Am sterdam, Den Bosch en Rotterdam, zeer har telijk te danken voor de vele cadeaus, die ik ontvangen en de belangstelling, die ik ondervinden mocht bij mijn 40-jarig jubileum. Dat deze dag mijn vrouw en mij zoveel vriendschap en hartelijkheid zou brengen, hadden wij niet verwacht. Hij zal in onze herinnering voortleven als een hoogtijdag in ons leven. J. VERKERK Mede namens mijn vrouw dank ik directie, bazen en collega's bijzonder hartelijk voor de belangstelling, die ik bij mijn afscheid mocht ondervinden, alsmede voor de geschenken en de bloemen, die wij bij die gelegenheid ontvingen. N. M. KIP Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, bazen en collega's voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij mijn afscheid. W. C. NOORTHOVEN Ook namens mijn vrouw zeg ik gaarne dank aan directie, bazen, collega's en verder aan allen, die de dag van mijn 40-jarig jubileum tot een onvergetelijke hebben gemaakt. J. PALING Gaarne zeg ik, mede namens mijn vrouw, hartelijk dank aan directie, chefs en collega's en verder aan allen, die ertoe hebben bijge dragen mijn 40-jarig jubileum tot een onver getelijke dag te maken. A. OVERBEEK Ook namens mijn vrouw dank ik directie, bazen en collega's voor de blijken van belang stelling bij mijn afscheid ondervonden. P. C. JANSEN 16

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 18