op. De uitslag luidde: heren gem. dames totaal pnt. Rotterdam 2 4 2 8 Amsterdam 12 14 Den Bosch 0 0 0 0 Hoe het ook zij, het was buitenge woon weer en uitermate gezellig. Er werd echter gemompeld en daarna is het zelfs openlijk beweerd, dat de cijfers na de ontmoeting in 1962 in Den Bosch geheel anders zullen lui den. Enfin, we zullen zien. Ke. TAFELTENNIS Er werd gespeeld volgens het regle ment van de Nederlandsche Tafelten- nisbond. Elke brouwerij trad dus aan met een team van drie man. Hoewel het hier om vriendschappelijke wed strijden in de ware zin des woords ging, werd er verbeten gevochten om de overwinning. Vooral de krachten van de teams van Amsterdam en Den Bosch wogen tegen elkaar op, hetgeen blijkt zowel uit de uitslag 55, als uit het feit, dat in 5 van de 10 sets de 3de game de beslissing moest brengen. Ook de teams van Rotterdam en Den Bosch gaven elkaar de punten niet cadeau. Vooral de partij Kok (Rotter dam)Kop (Den Bosch) was bijzon der spannend. De namen van deze heren ontlopen elkaar niet veel. Ook hun tafeltenniscapaciteiten niet. Uitslagen van de door hun gespeelde partij: 19—21, 21 18, 23—21. De einduitslagen waren als volgt: AmsterdamRotterdam 73 Amsterdam-Den Bosch 55 Den BoschRotterdam 82 Zoals uit deze uitslagen blijkt, was het resultaat van de partij Den Bosch Rotterdam beter dan dat van Am sterdamDen Bosch. Hierdoor werd Den Bosch 1, Amsterdam 2 en Rot terdam 3. S. VISSEN De viswedstrijd, die in het kader van de driestedenontmoeting werd gehou den, kan alleszins als geslaagd wor den aangemerkt. Om ongeveer kwart over elf vertrokken we, „geëscor teerd" door een flink aantal dames supporters met een bus naar de Edammervaart, even voorbij Monni kendam, waar we om kwart voor twaalf arriveerden. Het was schitte rend weer; een stralend zonnetje en praktisch windstil. Kortom, het mooi ste weer, dat men zich voor een brasemwedstrijd kan wensen. Het duurde dan ook niet lang of de sim men werden ingelegd en vrij snel werden er een paar visjes op het De heer Van Ginneken, Rotterdam, retourneert een Amsterdamse bal. Bij het klaverjassen waren de dames goed vertegenwoordigd. Wat betreft de hoogste score per koppel, kunnen we ten slotte nog vermelden, dat het koppel Adriaanse- Schut uit Den Bosch met 6786 punten bovenaan stond, gevolgd door het koppel mevrouw Wassili-Hollander, Amsterdam, met 6615 punten en op de derde plaats het Rotterdamse kop pel Jerominas-Hollebrandse met 6513 punten. K. Ook bij tafeltennis werd fel gestreden om de overwinning. Hier ziet u de heer Meijer van Amsterdam in actie. LAWNTENNIS Wat het lawntennis betreft, was het Rotterdam dat de eerste plaats be zette, hetgeen overigens de verwach ting bevestigde. Belangrijke factoren bij deze onderlinge wedstrijden zijn namelijk getraindheid, wedstrijdrouti ne en spelerskeuze en hieraan ontbrak het zowel Amsterdam als het helaas onderbezette Den Bosch, dat dan ook de „rode lantaarn" aan zijn racket moest hangen. Overigens alle lof voor de taaiheid, vechtlust en volhardend heid van onze Bossche collega's. Gespeeld werd in competitie-opstel ling per brouwerij: 1 herendubbel, 2 gemengde dubbels en 1 damesdubbel. Elke gewonnen partij leverde 1 punt droge gehaald. Het wilde daarna bij Amsterdam niet meer vlotten, maar Rotterdam en vooral Den Bosch wis ten nog menig visje te verschalken, waarbij echter de afmetingen aan de kleine kant bleven. Amsterdam weet het aan ons damesescorte, dat met een zakradiootje op en neer wandelde, waardoor de vis meer voelde voor een vrolijk walsje dan voor onze prachtige maden en sierlijk gevormde pluimen. Om vijf uur vertrokken wij weer naar de brouwerij, onderweg druk pratend over karpers en brasems van gigantische afmetingen, die men ge woonlijk ving (of die men gedroomd had te zullen vangen), kortom vissen, Bij het biljarten werden de Rotterdamse kleuren o.a. door de heer Streuper verdedigd. die, naar de afstand van de handen die vaneen gingen, meer op een halve hecto dan op een vis moeten hebben geleken. Om precies half zes reden we met zondoorstoofde gezichten de poort van de brouwerij weer binnen, waar we het er allen over eens waren, dat het een fijne visdag was geweest. De uitslag was: 1. Den Bosch, 2. Rotter dam en 3. Rotterdam D. 12

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 14