Spanje Ook in Madrid wordt thans Heineken bier verkocht. Boven staande foto toont een grote uitstalling in een van de bekend ste delicatessenzaken in de Spaanse hoofdstad. Engeland De Charrington brouwerij is sinds kort begonnen ons bier te bottelen in hun Mile End brouwerij in Londen. Voordien gebeurde dit in hun brouwerij in Walmer, Kent. Deze omschakeling is noodzakelijk geworden, omdat de steeds groter wordende aanvoer van Heineken bier in de Mile End brouwerij sneller kan worden verwerkt. Op de foto ziet men de lading bier, die juist uit Nederland is gearriveerd. De tanks worden, staande op de vrachtwagencombinatie, binnen 30 minuten leeggemaakt, waarna zij weer naar het zelfde schip worden teruggebracht, dat eerder op de dag de volle tanks vanuit Nederland aanvoerde Mallorca Uit het Spaanse biercontingent werd onlangs een eerste par tijtje Heineken naar Mallorca gestuurd en wel naar niemand minder dan Max Woiski, die in Palma sinds drie jaar zijn cabaret „La Cubana" exploiteert. St. Vincent Tijdens de onlangs op dit eiland gehouden Carnaval Queen Competition 1961 lieten onze agenten aldaar, messrs. Providence Investments, de charmante Miss Heineken Beer, waarvan u hierboven een foto ziet afgedrukt, meedingen naar de titel. Singapore BREWERIES SPORTS CLUB Gebruik makend van het lange weekend ter gelegenheid van Vesak Day (29 april) en Labour Day (1 mei) bracht een aantal leden van de Breweries Sports Club van de Malayan Breweries Ltd. te Singapore een bezoek aan Malakka. Er werden twee voet balwedstrijden en een sepak raga wedstrijd gespeeld. De voetbalwedstrijd op zaterdag 29 april tegen de White Stars het vorige jaar kam pioen van de Junior Division eindigde in een welverdiende overwinning met 31. Het B.S.C.-elftal speelde als in zijn glorie jaren toen ir. Wanschers het elftal leidde. De tweede wedstrijd, die op zondagmiddag tegen een ander elftal werd gespeeld, werd met 21 verloren. Ongetwijfeld speelde de vermoeidheid van sommige spelers, veroor zaakt door de vooraf gespeelde sepak raga wedstrijd of door de uitgangsavond de avond tevoren, hierbij een rol. De sepak raga wedstrijd tegen de Teruna Juniors kampioen van Malakka werd met 41 gewonnen, waaruit wel blijkt dat de B.S.C. haar mannetje op dit gebied staat! Sepak raga is een sport die in Z.O.-Azië sterk in opkomst is. Het is een razend snel spel, dat op een badminton court wordt gespeeld met een van bamboevezels gevloch ten bal met een doorsnede van 10 cm. De bal mag zowel met de voeten als met het hoofd worden gespeeld. Het scoren gaat op ongeveer dezelfde wijze als bij badmin ton. Elk team bestaat uit 3 spelers en elke deelnemer brengt 5 teams in het veld. Op de foto ziet u de sepak raga spelers met de president, ir. H. Bults, 4de van rechts, de secretaris en de sportscaptain van de B.S.C. 9

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 11