NIEUWS UIT HET BUITENLAND Engeland Het „AU-London Licencees Darts Championship" werd dit jaar gewonnen door de heer L. Hagan (links), die uit handen van de directeur van Heineken's Limited London, de heer R. J. McAlister, de Heineken Trofee ontving. Egypte Van bier schijnt men ook in Egypte niet genoeg te kunnen krijgen. De foto rechts toont u het centrale verkoopdepot van de brouwerij Les Pyramides, in Cairo, op een zeer warme dag. De nood zakelijk geworden distributie viel kennelijk minder in de smaak dan het bier, zodat politie-assistentie ingeroepen moest worden om het geheel zo ordelijk mogelijk te laten verlopen. Italië Onze nieuwe Generaal Agent voor Italië, de bekende drankenimport- firma S.I.L.V.A. di V. Bianchi, neemt de distributie van ons bier krachtig ter hand, wat blijkt uit de foto linksonder, waarop een van de trucks staat afgebeeld die nu in Milaan „circuleren Libanon Deze rijdende reclame (foto onder) is te zien in de straten van Bei roet. Zij werd verzorgd door onze agent aldaar, messrs. Edmond R. Goraieb. Frankrijk In het kader van de zich ontwikkelende Euromarkt heeft de Directie besloten onze generale vertegenwoordiging voor Frankrijk in handen te geven van een grote Franse organi satie. Aan het einde van dit jaar zal de grootste Franse champagnefirma, Moet Chandon te Epernay zich met deze taak gaan belasten. Gedurende een tweedaags bezoek had de directie van dit Franse huis, dat gesticht werd in 1743, gelegenheid om onze brouwerijen te Rotterdam en Den Bosch te bezichtigen. Op de foto links ziet u onze directeur, de heer Wittert van Hoogland in gesprek met de Comte de Vogüé, president directeur van Moët Chandon, terwijl de secretaris van de Nederlandse Kamer van Koophandel te Parijs, jhr. Van Asch van Wijk glimlachend toekijkt. België Onlangs is op het „Sinjorenhof", een zeer groot café bij Wuustwezel aan de Nederlands-Belgische grens, een grote, tweekleurige neonreclame geplaatst. Reeds vanaf de Neder landse grenspost Wernhout zeer goed zichtbaar, vormt het tweekleurige „HEINEKEN" als het ware de eerste reclame op Belgisch grondgebied. 8

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 10