Gastenboek 22 nationaliteiten bezochten Den Bosch Hoog bezoek te Hollandia Ter gelegenheid van de instal latie van de Nieuw Guinea Raad op 5 april jongstleden, werd te Hollandia de „Mani festatie Nieuw Guinea 1961" gehouden. Een onderdeel van deze manifestatie werd ge vormd door een tentoonstelling annex Passar Malam (Nacht- markt). Op deze tentoonstel ling was onze agent vertegen woordigd met een stand en een Heineken-bar, waar verschei dene hoge gasten op bezoek kwamen, die zich, zoals de foto's laten zien, ons bier goed laten smaken. Bij de foto's. Boven: Minister Toxopeus (rechts) en staatssecretaris Bot heffen het glas met ,,het meest getapte" bier. Rechts: Ook dr. Platteel (links) en briga dier Cleland van Australië laten zich het Heineken-bier goed smaken. In een groep van 46 personen, die op verzoek van de heer C. J. van Dongen, chef van de hoofdafdeling tech nische ontwikkeling en produktiviteit van het ministerie van economische zaken, op 27 april jl. de brouwerij te Den Bosch bezochten, waren niet minder dan 22 natio naliteiten vertegenwoordigd. Het waren allen experts in een of ander vak of een bepaalde tak van weten schap, die gedurende een half jaar cursussen in Neder land hadden gevolgd. Ter afsluiting van deze periode maakten zij onder leiding van de heer Van Dongen een vierdaagse rondreis langs de Nederlandse industrieën. De vertegenwoordigde nationaliteiten waren: Afgha nistan, Brazilië, Ceylon, Ecuador, Federation of Malaya, Formosa, Griekenland, Haïti, India, Iran, Japan, Jor danië, Liberia, Nederland, Oost Pakistan, Pakistan, Peru, Philippijnen, Portugal, Thailand, V.A.R. (Egypte) en V.A.R. (Syrië). Het was een bijzonder geanimeerd bezoek, dat voor velen de eerste kennismaking met Heineken bier be tekende. We kregen de indruk, dat die sterk in de smaak viel. Bij de foto's. Boven: India ontmoet Heineken. Linksonder: De leider van het gezelschap, de heer Van Dongen, geflankeerd door Peru en Jordanië, toont belangstelling voor het Twin Beam apparaat. Rechts onder: De heer Schipperijn verklaart de deelnemers de gang van zaken in de gistkelder. 6

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 8