DE PUZZELHOEK IN MEMORIAM JOSEPH VONK PERSONALIA BUITENLAND Eind maart vertrokken de heer en mevrouw J. Huizing uit Kisenyi om per boot naar Nederland terug te reizen. De heer H. Ekkelboom en zijn echt genote vertrokken op 10 april uit Aba met verlof naar Nederland. Op 14 april vertrok de heer J. Schalk uit Boma voor het door brengen van zijn verlof in Nederland. De heer en mevrouw H. J. Musiol verlieten Caracas op 15 april om via Panama naar Europa terug te keren. Op 16 april kwam de heer J. van Eerbeek in Nederland aan na be ëindiging van zijn werkzaamheden te Léopoldville. De heer A. L. M. van Rijn vertrok op 20 april uit Lagos met verlof naar Nederland. Op 28 april kwam ir. Lens van Rijn uit Lagos in Nederland aan voor het doorbrengen van zijn verlof. Eveneens op 28 april vertrokken de heer en mevrouw G. P. H. van Els- wijk per boot naar Lagos, waar de heer Van Els wijk belast zal worden met de montage van de uitbreidingen van de brouwerij. Begin mei arriveerde de heer J. W. Honig met verlof uit Caracas in Ne derland. Na een kort verlof vertrok de heer J. H. Kreuger op 2 mei weer naar Léopoldville. Mevrouw Kreuger en hun beide kinderen volgden hem op 11 mei daarheen. Wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd beëindigde de heer D. de Bood zijn werkzaam heden in Singapore en keerde met zijn gezin op 11 mei in Nederland terug. Na een tamelijk langdurig ziekbed is op 3 mei jongstleden overleden de heer Joseph Vonk. In de ruim twin tig jaar dat de heer Vonk, bij zijn collega's beter bekend als Sjef, op onze Amsterdamse brouwerij heeft gewerkt, hebben wij hem leren ken nen als een rustig, collegiaal werker, die bij ieder die met hem te maken had zeer gezien was. Aanvankelijk werkte hij op de boen plaats en op het fustenperron, terwijl hij de laatste vijftien jaar als tapper werkzaam is geweest. Enkele jaren voor zijn pensionering werd de heer Vonk getroffen door een ernstige ziekte, waarbij allengs een verslechtering in zijn toestand optrad. Met bewonderenswaardige kalmte en berusting heeft hij dit maandenlange lijden aanvaard en ge dragen. Hoewel zijn heengaan niet geheel on verwacht kwam, werden wij allen zeer getroffen door dit overlijden. Zijn nagedachtenis zal door zijn su perieuren en collega's in hoge ere worden gehouden. Wij hopen, dat zijn vrouw en kinderen de kracht gegeven mag worden dit smartelijke verlies te dragen. P. De heren Ramses en Ihab keerden na een verblijf van 2 maanden in Ne derland op 11 mei terug naar Cairo. Op 15 mei arriveerde de heer P. Ro- meyn uit Caracas in Nederland voor het doorbrengen van zijn verlof. Op 16 mei vertrok mevrouw A. Krebs-v. d. Meer naar Lagos, waar haar man als afdelingschef werkzaam De heer J. Haring werd op 17 mei uitgezonden naar Boma in de functie van chef-machinist. DIVERSEVAATJES (Gratis advertenties van en voor het perso neel. Opgaven schriftelijk indienen bij de redactie onder vermelding van naam, brou werij, telefoonnummer of (tevens) het voi- ledige huisadres.) Te koop: Kampeertent z.g.a.n., vast grondzeil 2x2 meter met bagage- punt. Prijs 50, C. Koning, Amsterdam, toestel 151. Dat brouwerijmensen graag en goed rekenen, werd weer eens bewezen door de ontvangen oplossingen van het Getallenraadsel. Dat een dergelijke toevloed tot loting leidt, is dan ook een logisch gevolg. De winnaars zijn: 1. C. Goudswaard, Den Bosch; 2. J. Richard, Amsterdam; 3. W. H. de Koning, Rotterdam. Allen proficiat! De oplossing van het Getallenraadsel vindt u hiernaast. 20

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 22