Drie jubilarissen in Rotterdam DANK De heer P. Hoogmoed, specialist op etiketteermachines, vierde op 28 april jongstleden zijn 25-jarig jubileum. Ook de derde jubilaris van de vorige maand, de heer Kriesch, werkte na zijn indiensttreding bijna dertig jaar op de boenplaats en daarna een zestal jaren in de pekkerij. Vandaar werd hij overgeplaatst naar de bouwkun dige werkplaats, terwijl hij de laatste twee jaar bij de interne dienst werk zaam is, waar zijn taak bestaat uit het schoonhouden van het gehele terrein en het verrichten van andere voorkomende werkzaamheden. Een taak die, voor een goede gang van zaken op het terrein, niet onbelangrijk is en die door de heer Kriesch niet Ook de heer M. Kriesch (in bijna dertig jaar niet één keer te laatschreef vorige maand, dat was op 18 mei, de veertig dienstjaren achter zijn naam. Langs deze weg zeg ik Directie, staf en collega's, mede namens mijn vrouw en kinderen, hartelijk dank voor de cadeaus en voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij mijn 40-jarig ju bileum. C. E. Sutter Ook namens mijn vrouw dank ik Directie, bazen en collega's, als mede alle overigen die bij mijn afscheid aanwezig waren, voor de geschenken en de vele blijken van belangstelling die ons bij deze ge legenheid ten deel vielen. J. Bijl Mede namens mijn echtgenote en kinderen betuig ik mijn oprechte dank aan Directie, chefs, collega's, kantinepersoneel en aan het Man nenkoor Rotterdam voor de atten ties en geschenken, die ik ter gelegenheid van mijn 40-jarig ju bileum mocht ontvangen. M. Kriesch Gebruik makend van deze rubriek wil ik, mede namens mijn vrouw, Directie, bazen en personeel recht hartelijk danken voor de onver getelijke dag, die zij ons bereid hebben bij de viering van mijn 40-jarig jubileum. Ook de hengelvereniging dank ik voor hun gelukwensen. J. C. Mouthaan licht wordt opgevat. Hij is ook een man van de tijd. Dat wil zeggen, sinds 1 januari 1932 is hij nooit meer te laat gekomen, zodat het „record" van de heer Raadsen, dat wij vorige keer noemden (in 25 jaar niet één keer te laat), inmiddels dus reeds door de heer Kriesch blijkt te zijn gebroken. Op de vijf Rotterdamse jubilarissen van april, die elk 25 dienstjaren ach ter hun naam schreven, volgden er drie in de maand mei. Drie werk nemers, opnieuw van onze Rotter- Rotterdamse brouwerij, die elk hun 40-jarig jubileum vierden. Het waren de heren J. C. Mouthaan, ziederij, M. Kriesch, interne dienst en W. Hirt, garage, die op respectievelijk 9, 18 en 30 mei de vier dienstkruisjes bij Heineken passeerden. De heer Hirt zien wij in het volgende nummer terug, terwijl nu de rij wordt geopend door de vijfde jubilaris van april, de heer P. Hoogmoed. Op 28 april 1936 kwam de heer Hoogmoed in dienst en gedurende al die jaren is hij, met een onderbreking tijdens de oorlog, werkzaam geweest en nog steeds werkzaam in de botte larij. Hij heeft daar de verantwoor ding voor het goed functioneren van de etiketteermachines. We mogen hem dan ook gerust een specialist met een grote ervaring op dat gebied noemen. Zijn er wel eens bijzondere problemen met een van de etiketteermachines waar niemand raad op weet, dan lost de heer Hoogmoed ze op. Ook als collega kun je altijd een beroep op hem doen, was een prettig geluid dat we hoorden. Het jubileum werd, na de ontvangst bij de bedrijfsleider ir. Wanschers, gevierd in kantine Hollandia, waar vele collega's en bekenden hun geluk wensen kwamen aanbieden. afdeling opgeheven werd, ging de heer Mouthaan over naar de mouterij, waar hij vanaf 1954 als molenaar werkzaam is en waar hij bekend staat als een secure en harde werker. Als zodanig was hij ook door de inmid dels gepensioneerde baas Stokvis van de pekkerij aanbevolen. Ook de viering van dit jubileum werd, na de ontvangst bij de bedrijfs leider, op gezellige wijze voortgezet in kantine Hollandia. De jubilaris, die in zijn vrije tijd bijzonder graag vist en die, naar verluidt, zijn vangsten altijd onder zijn vrienden en collega's verdeelt, ontving van bazen en col lega's een mooi cadeau in de vorm van een werphengel met molen. Op 9 mei jongstleden schreef de heer C. Mouthaan, die als molenaar in de mouterij werkzaam is, de vier dienst kruisjes achter zijn naam. De eerste jubilaris van de afgelopen maand was de heer Mouthaan, die op 9 mei jongstleden het feit herdacht, dat hij veertig jaar geleden in onze dienst trad. Bijna dertig jaar heeft hij op de boenplaats gewerkt en geduren de vier jaar in de pekkerij. Toen deze

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 10