NIEUWS UIT HET BUITENLAND "It's Lager by the tank-full" Afscheidspartij in Lagos Enige tijd geleden ontving de Export afdeling van een haar volkomen onbe kende Heinekensupporter uit Midden- Engeland een kranteknipsel uit een lokaal blad, vergezeld van een foto waarvoor wij gaarne een plaatsje in ons blad inruimen. Elet kranteknipsel be vatte, onder de titel „It's Lager by the tank-full", een bijzonder aardig ver haaltje, waarin een beschrijving werd gegeven van de manier waarop wij te genwoordig ons bier in tanks naar Enge land vervoeren, waar het door verschil lende brouwerijen en bottelaars gebot teld en, uiteraard, onder ons eigen label op de markt wordt gebracht. Deze foto werd genomen in het Mainland Hotel te Lagos, Nigeria, gedurende een geanimeerde avond, die de heer en mevrouw Van Os van Delden, vóór zij van een wei- verdiend verlof gingen genieten, door de Afrikaanse staf van Hei- neken's (Nigeria) Ltd. werd aan geboden. Eveneens waren aanwe zig de heer en mevrouw Cornells (op de foto links van het echt paar Van Os van Delden) en mr. Wilson (rechtsboven), onze Engel se vertegenwoordiger voor West en Noord-Nigeria. De heer Cor- nelis zal de heer Van Os van Delden gedurende diens verlof vervangen. This picture was taken in the Mainland Hotel in Lagos, during a party which was arranged by the Nigerian staff of Heineken's (Nigeria) Ltd., in honour of Mr. and Mrs. van Os van Delden, before they went on leave. Also present were Mr. and Mrs. Cor- nelis, just arrived from Holland, and Mr. Wilson. This kind gesture was very much appreciated bij all concerned. 13

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 15