Bij het afscheid van de heer F. Poel zijn, kwam de heer Raadsen op 1 januari 1950 als chauffeur in de ga rage, van waaruit hij sinds die tijd dagelijks de stadsklanten bedient. Ook zijn hobby ligt „aan het wijde water", want hij is een groot lief hebber van de vissport. Maar nog een andere sport heeft zijn warme belangstelling. De heer Raadsen is namelijk ruim twintig jaar lid van onze voetbalvereniging H.B.B., waar in hij, zij het niet meer op het veld, zeer actief is. In Rotterdam werd vorige maand nog een vijfde, zilveren jubileum, dat van de heer P. Hoogmoed op 28 april jl., gevierd. Een verslag hiervan volgt in het volgende nummer van ons blad. In 25 'jaar niet één keer te laatis het recordvan de heer A. N. Raadsen, die zijn jubileum op 13 april jl. vierde DANK Langs deze weg wil ik, ook na mens mijn vrouw, allen die bij mijn 25-jarig jubileum van hun belangstelling hebben blijk gege ven, zeer hartelijk bedanken voor de wijze, waarop zij deze dag voor mij tot een onvergetelijke hebben gemaakt. K. H. Streuper Mede namens mijn vrouw dank ik allen voor de cadeaus en voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij mijn 25-jarig jubileum. C. J. Felperlaan Langs deze weg zeg ik Directie, collega's en verenigingsleden, mede namens echtgenote en kinderen, hartelijk dank voor de belang stelling ondervonden bij mijn 25- jarig jubileum. A. N. Raadsen De heer Feith spreekt de heer Poet toe. Tot slot dankte de heer Poel de directie en alle overige aanwezigen voor hun blijken van sympathie tijdens zijn werk en bij dit afscheid. De heer Slieker. van de fa. Mees en Zoonen, tijdens zijn toespraak. Ook de heer Emmens kwam afscheid nemen. Mevrouw Poel toont het geschenk van de fa. Mees en Zoonen Op 28 maart 1961 nam de heer F. Poel afscheid van Heineken wegens het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd. Tijdens een drukbezochte bijeenkomst in de feestelijk versierde Raadskelder schetste onze direc teur, de heer Feith, het belangrijke werk, dat de heer Poel jarenlang verrichtte door het verzekeren van het bezit van Heineken en het behandelen van de schade claims. Uit de gestadige groei van het miljoenenbedrag van de verzekerde waarde bleek de uitbreiding, die de brouwerij heeft ondergaan. Namens de aanwezigen bood de heer Feith een cadeau onder couvert aan. Uit handen van de heer Kamphorst ontving de heer Poel vervolgens, als herinnering aan zijn assurantie- zorgen en -vreugden, ingelijste foto's van de belang rijkste verzekerde objecten, namelijk van de brouwerij complexen in Rotterdam en Den Bosch. Hierna bood de heer Slieker van de firma R. Mees en Zoonen als blijk van waardering voor de goede samen werking een bronzen plaquette, voorstellende een viertal mezen, aan. De heer Slieker meende tussen dit viertal ook een pimpelmees te ontdekken. De heer Tjaarda van de firma De Waal en Zoon deed door zijn aanwezigheid en de overhandiging van een geschenk eveneens van zijn waardering blijken. 9

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 11