Personalia In onze dienst traden: Amsterdam: 1- 3-61 mej. IJ. A. van Look, fin.- econ. afd. buitenland. 1- 3-61 mej. J. G. Vermeulen, export. 1- 3-61 J. F. Uhl, verkoopsecretariaat. 1- 3-61 W. J. Bruggeman, public rela tions. 1- 3-61 B. Altena, vrachtauto's. 16- 3-61 J. A. Schutte, verkoopsecr. huisverbruik. Rotterdam: 1- 3-61 drs. N. J. Gratama, afd. vor ming en opleiding. 1- 3-61 B. van Lier, vertegenwoordiger huisverbruik. 1- 3-61 J. Th. Willemsen, boekhouding. 1- 3-61 J. M. Siebelink, vertegenwoor diger huisverbruik. 13- 3-61 N. A. Schouten, expeditie. Onze dienst verlieten: Amsterdam: 25- 2-61 C. J. Blom, terreindienst. 4- 3-61 H. Scheper, flesverpakking. 11- 3-61 H. Franken, flesverpakking. 18- 3-61 R. van Ommen, alg. werk plaats. 31- 3-61 G. J. van Dijk, verkoopsecre tariaat. 31- 3-61 mej. F. E. Goldsteen, bedr.la boratorium. 31- 3-61 J. de Ruiter, bedr.laboratorium. 31- 3-61 mej. I. v. d. Berg, verkoop secretariaat. Rotterdam: 31- 3-61 H. W. G. Reede van Oudts- hoorn, export verschepingen. 31- 3-61 C. M. Bergmans, hollerith. Met pensioen: Rotterdam: 31- 3-61 F. Poel, assurantiën. Overleden: Rotterdam: 18- 3-61 ir. A. M. Söhngen. het papier. Het is stil in de klas, ongewoon stil. De meester loopt langs de banken en kijkt in de schriften van de biggen-kinderen. Maar twee biggetjes werken niet. Ze steken hun kopkes bij elkaar en verzinnen een ondeugend plan. Ze zijn kwaad, ja woedend op die Braafheid, dat nare klikspaantje, die vóór die deugnieten zit. Ijverig schrijft Braafheid mee. Zijn krulstaart wipt bij iedere haal op en neer. Hij schrijft mooi, het mooiste van de klas. De letters staan net zo braaf in het schriftje als hij zelf is. Doordat hij zo ijverig is heeft hij niet in de gaten wat Waggeltje en In vaste dienst traden: Rotterdam: 1- 3-61 C. H. Spruit, alg. werkplaats. 1- 4-61 H. van Rijthoven, emballage. Den Bosch: 30-12-60 mej. A. van Hoek, verkoop secretariaat. Getrouwd Rotterdam: 8- 3-61 R. J. Meser, vrachtauto's, met mej. T. J. D. F. Leijnse. Geboren Rotterdam: 11- 2-61 Hendrik, zoon van E. Soumo- kil, bottelarij. 18- 2-61 Kees, zoon van C. L. v. d. Toorn, machinekamer. 21- 2-61 Maria J., dochter van H. J. v. Westrenen, wortkoeling. 27- 2-61 Jacoba J. A. M., dochter van M. J. Ernest, bottelarij. 6- 3-61 Jessica M., dochter van R. v. d. Velde, horeca. Den Bosch: 21- 2-61 Ludovicus F., zoon van J. J. Kreunen, laboratorium. 3- 3-61 Hubertus F. H., zoon van J. P. v. Bergen, bottelarij. 4- 3-61 Willem zoon van J. C. v. Bochove, horeca. 6- 3-61 Johannus L. A. M., zoon van P. J. v. Heugten, begroting. 10- 3-61 Egidius F. P., zoon van P. J. v. Pasch, garage. Diploma's Den Bosch: Mej. M. van Bodengraven, personeels zaken, slaagde voor het diploma Neder landse Handelscorrespondentie. Mutaties Rotterdam: Ir. P. Lagaay, T.B.B., werd op 23 maart benoemd tot chef projectenbureau, bui tenland. Papsnoet doen. Ze hebben de inktpot uit hun lessenaar gehaald en nu dopen ze het staartje in de inktpot. Floep, floepdaar gaat het krulstaartje van Braafheid. „Meesterrrr, Mees- terrrrr...." roept Braafheid ver schrikt. „Kijk eens wat ze doen, ze bederven mijn mooie krulstaartje." Van schrik laat Papsnoet het inktpotje over hun lessenaar vallen. En de mooie bruine bank wordt vies en zwart. Gauw staat de meester bij de twee banken en ziet een huilende Braafheid en twee verschrikte bigge tjes. Het was toch wel stout van die twee. Maar de meester moest toch wel RECTIFICATIES In het vorige nummer diende onder „Geboren" (Rotterdam) gelezen te wor den: 21-2-61 Johannes J., zoon van H. J. Kievits, onderbaas gistkelder, en 24-2-61 Jeanette M., dochter van W. F. v. d. Luur, onderbaas bottelarij werk plaats. De vermelding van de Mutaties in Amsterdam-Rotterdam was in het vorige nummer weinig gelukkig. Wij verzoeken u de berichtjes over mej. Van der Walle en de heren Umbgrove, Schrammen, Dijkstra en Van Hoorn als niet gepubli ceerd te beschouwen. Den Bosch: Mr. G. J. W. Umbgrove heeft op 1 april zijn functie als bedrijfsjurist in Den Bosch aangevangen. De heer H. van Hoorn is met ingang van 1 januari 1961 in de leiding van het secretariaat Den Bosch opgenomen. DANKBETUIGING Mede namens mijn vrouw en kinde ren betuig ik mijn oprechte dank aan directie, chefs, collega's en aan het Mannenkoor Rotterdam voor de at tenties en geschenken die ik ter ge legenheid van mijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. Ook de gezellige ontvangst in de kantine Hollandia droeg ertoe bij dat wij deze dag nooit zullen vergeten. J. L. A. Zom MEDEDELING Na de bestuursverkiezing op de alge mene ledenvergadering van de perso neelsvereniging Den Bosch op 18 febr. jl. ziet het bestuur er als volgt uit: voorzitter: L. van Renswoude; secreta resse: mej. A. van Uden; penningmeester: F. Leyerweert; 2e voorzitter: J. v. d. Geld; 2e secretaris: E. v. d. Ven; 2e penningmeester: G. van Baggem; com missaris: A. Th. de Rooy. Het huidige bestuur dankt de leden voor het gestelde vertrouwen. Het zal alles in hel werk stellen om dit vertrouwen niet te beschamen. een beetje lachen, alleen hij kon dit niet laten merken. Hij begreep dat ze het klikspaantje te pakken wilden nemen. Braafheid werd naar huis ge stuurd om zijn staartje te wassen. Papsnoet en Waggel moesten school blijven en met zand hebben ze de lessenaar schoon geschuurd. Daar ze natuurlijk wel straf verdiend hadden, mochten ze niet naast elkaar blijven zitten. En dat was beslist een grote straf. Papsnoet kreeg een plaatsje op de eerste bank en Waggeltje naast Braafheid. Maar van die zoete lieve brave biggetjes zijn Papsnoet en Wag geltje nooit geworden. jos tabbers 16

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 18