C~Qoncl cle euue Herinneringen aan vorige revues. De reclamezuil verbergt (nog) de heer Feith achter zijn bureau. Op de voorgrond de heer en mevrouw Berkemeier. In Tirol; danseresjes met Mannenkoor. Vanavond wéér repetitie. En zater dagochtend! En... Er is wat ge mopperd op die revue. Vooral toen eind februari vrijwel dagelijks gere peteerd moest worden! En ook het hele weekend van 11 en 12 maart was ermee gemoeid. Maar toen het voorbij was, toen kwam de leegte. En de gevoelens van spijt. Jammer, dat het voorbij is. Jam mer, jammer, jammer. Overal de zelfde reacties. Dat bewijst dat de deelnemers met plezier de taak, die zij op zich had den genomen, vervulden en dat de band, die ontstaan is, node weer werd losgemaakt. Maar laten we hopen dat er toch wat overblijft. Allereerst een balletgroep en dan een min of meer permanente toneelgroep. Het ziet er wel naar uit. Melden liefhebbers zich bij de heren Bol, Hoogvliet of ondergetekende? Het was spijtig dat nogal wat perso neelsleden kaarten in ontvangst had den genomen en uiteindelijk de voor stelling niet hebben bijgewoond. Wij moesten ettelijke belangstellenden te leurstellen, terwijl ons reeds bij de eerste voorstelling bleek dat tiental len plaatsen open waren gebleven. Aan de oproep, gericht tot degenen Ik ben Bubbels La Fleur (Petronella Hoogvliet) die kaarten hadden voor de tweede voorstelling, om die terug te geven wanneer men dacht de voorstelling niet te kunnen bijwonen, werd nau welijks gevolg gegeven. Met als resul taat dat wederom tientallen plaatsen open bleven, terwijl zeer velen moes ten worden teleurgesteld. Het zou mogelijk geweest zijn alle gepensioneerden een plaats aan te bieden wanneer zij, die verhinderd waren, dit hadden gemeld, doch nu konden alleen die gepensioneerden worden uitgenodigd, die door hun werk in enig opzicht met de jubile rende heer Vestergaard in verbin ding hadden gestaan, alsmede enige oudgedienden van de stal (vanwege de koetsier!). G. E. Kleingeld Dankwoord van Jhr. Feitn aan de troep en Piet Rhuis, de regisseur. 11

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 13