Hoog bezoek te Aba Brouwerij Kisenyi miljonair IOOOOOO NIEUWS UIT HET BUITENLAND Kortgeleden bracht de minister-president van de Federatie van Nigeria een bezoek aan de Nigerian Breweries Ltd. te Aba. Een foto van dit bezoek, genomen in het brouw huis, drukken wij hierbij af. V.l.n.r. zien wij hier Mr. Haythornthwaite, Technical Manager, de minister-president Alhaji Tafawa Balewa, Mr. Onyuke, Provincial Commissioner en Mr. Beesley, Commercial Manager. De heer J. Huizing zond ons de hierbij afgedrukte foto's uit Kisenyi (Ruanda Urundi). Zij werden gemaakt ter ere van het feit, dat de brouwerij op 30 november jl. voor de eerste maal ruim één miljoen flessen per maand verkocht had. Op de groepsfoto staan v.l.n.r. de heren v. d. Eecken, Renauld (met dochtertje), Populair, Rouster en d'Allemagne, de dames Fiol en Renauld (met dochtertje) en de heer Huizing. In het midden van de groep enige mecaniciens, rechts de klerken en chauffeurs, daarachter het overige Afrikaanse brouwerijpersoneel, geschaard om het tableau in de Bralimakleuren rood en geel. Op de tweede foto een drietal Afrikaanse mede werkers voor het tableau. Het zijn de heren Toni, Ferdinand; Bavura, Kwikingwa; Rubango, Gabriel. De bierverkoop in Kisenyi is enorm gestegen, vooral door het wegvallen van de concurrentie. De leverantie aan de afnemers moet gerantsoe neerd worden. Om 6 uur 's morgens staan de camions (vrachtauto's) van de klanten al voor de poort om er maar vlug bij te zijn. Het bier gaat zo uit de Vortex (de bottelmachine), warm, de deur uit. 1 LA JiHtflltHI. f U13

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 7