TAFELTENNIS TIENKAMP Op zaterdag 14 januari werd in onze kantine de tienkamp gespeeld van de B.B.T.F. (Bossche Bedrijfstafeltennis Federatie). De spelers van deze tienkamp waren hiervoor door de B.B.T.F. uitgenodigd op grond van hun persoonlijke prestaties in de lopende competitie. Onder de tien spelers van de vierde klas bevonden zich drie leden van onze vereni ging (ons eerste team). Het waren de heren N. Kop, G. Kapteins en G. de Graaf. Zij waren deze middag goed in vorm. Er waren zeer aantrekkelijke en spannende partijen te zien. De heer Kop (foto 1) presteerde het ongeslagen te blijven. Na afloop zag de eindstand er dan ook uit als op foto 2. Dat onze drie spelers op de eerste 4 plaatsen stonden, was aanleiding om een extra glaasje bier te drinken op dit succes. De wisselprijs, die bestond uit een zilveren tafel, werd uitgereikt door de voorzitter van de B.B.T.F., de heer W. F. van Opstal (foto 3). Tevens kreeg de winnaar een medaille in eigendom. Nu is het de taak van de heer Kop, het volgend jaar deze wisselprijs te verdedigen. DE COMPETITIE We zitten nu sinds enige weken in de tweede helft van de competitie. Ons eerste team is nog steeds ongeslagen, maar het heeft een ernstige concurrent gekregen in het team van firma De Winter. Het tweede team is de tweede helft van de competitie begonnen met een vaste groep spelers. Voor die tijd kwam het steeds uit met verschillende spelers. Hierdoor bevindt Heineken II zich in de middenmoot van de ranglijst en klimt het nu steeds hoger. Een derde en vierde team zijn in opbouw voor de volgende competitie. De kop van de ranglijst wordt gevormd door Heineken I met 2 punten voorsprong op Wibo II. 24 1. De heer N. Kop in actie 2. Uitslag tienkamp 4e klasse B.B.T.F. 3. N. Kop ontvangt wisselprijs van de voorzitter van de B.B.T.F., de heer W. F. van Opstal.

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 26