25 jarige jubilea Dankbetuiging Wij ontvingen het verzoek van de heer L. Kok te Rotter dam om mede na mens zijn vrouw ook diegenen te be danken, die niet bij de viering van zijn 25-jarig jubileum aanwezig konden zijn. Men is er vol komen in geslaagd deze dag tot een onvergetelijke voor hem te maken. Hij heeft zijn wens, een bandrecorder te kun nen kopen, praktisch in vervulling zien gaan en hij zou de directie, de heren van de staf, de Commerciële Dienst en alle collega's nog maals hartelijk dank willen zeggen. F. OVERVLIET Rotterdam Op 2 februari 1961 was de heer J. F. Overvliet te Rotterdam 40 jaar in dienst van Heineken. Hij is vooral bekend gewor den als chef van de af deling Geleend Geld Stad en daarnaast als beheerder van de kan toorsleutels, van de kan toormachines en kantoor behoeften en van de pan den te Berkel enz. In al dit werk heeft hij de enorme groei van de be zetting van het kantoor Rotterdam meegemaakt. Enige jaren geleden heeft de heer Overvliet de afdeling Geleend Geld verlaten en is hij chef Interne Dienst kantoor geworden. Behalve de reeds genoemde werk zaamheden behoort daar toe ook de zorg voor de koffie- en theevoorzie ning. Tijdens de receptie in de Raadskelder hebben de heren Feith en Kleingeld de betekenis van de heer Overvliet voor de afde ling Geleend Geld Stad en voor de andere ge noemde werkzaamheden, die zozeer het algemeen belang raken, gememo reerd. De jubilaris dankte voor de toespraken, de belangstelling en de ge schenken en wist op mar kante wijze het verschil tussen heden en verleden naar voren te brengen. C. E. SUTTER De heer C. E. Sutter herdacht op 7 maart 1961, dat hij 40 jaar tevoren in dienst trad bij Heineken. Afkomstig uit een brouwerijfamilie (va- Op advies van de dokter moest de heer Kanselaar de koude kelders uit, na dat hij er 24 jaar had ge werkt. Hij werd toen geplaatst op de ijzerfusten-afde- ling, waar hij tapper werd. Dit werk heeft hij verricht tot 1958, toen de betrokken afdeling opgeheven werd. De heer Kanselaar is thans werkzaam op de boenplaats. A. de MAN De heer A. J. de Man kwam op 8 januari 1936 in dienst van onze Rotterdamse brouwerij bij de bottelarij. Daarna ging hij via de tapkelder naar de filter afdeling, waar hij tot op heden werkzaam is. De heer De Man heeft de hele overgang van de mas safilters op de kieselguhr- filters meegemaakt. der en oudere broers) had hij met betrekking tot zijn kantoorloopbaan in de begintijd niet alleen te maken met het toezicht van zijn chef, maar ook met dat van zijn vader. Na een start op de post kamer en in de kasafde ling is de heer Sutter steeds werkzaam geweest in de boekhouding, waar bij hij als hulpmiddel voor het boekhouden na „pen en inkt" het Ruf- systeem en vervolgens diverse typen boekhoud machines gebruikte. Hij heeft in dit werk de faam, dat hij zijn werk „sluitend" aflevert en hij staat verder bekend als iemand, die ook in moei lijke omstandigheden (bij vakantie of ziekte in de afdeling) niet opziet tegen extra aanpakken. Hierom en om zijn pret tig karakter is hij een zeer gewaardeerde kracht. De heer Sutter is alge meen bekend, niet alleen door zijn naam, maar ook omdat hij in de sport clubs (thans in de henge laarsvereniging als pen ningmeester) een voor aanstaande plaats in neemt. Hij is als enthou siast volkstuinder een liefhebber van de natuur. L. KANSELAAR De heer L. Kanselaar trad op 25 februari 1921 in dienst van onze Rot terdamse brouwerij bij de tapkelder. Daarna is hij overgeplaatst naar de ligkelder, waar hij o.a. was belast met het schoonmaken en vullen van de helderbier-tanks. L. KOK De heer L. Kok trad op 15 januari 1936 als chauf feur in dienst van onze Rotterdamse brouwerij, daarna kwam hij bij de Horeca-inventarissen. Via de Horeca-inventaris sen kreeg hij bemoeienis met de bierpompenservice. Destijds werd deze afdeling geleid door Koos Kamps. Na het overlijden van de heer Kamps is de heer Kok chef-monteur geworden van de bierpompenservice. Als zodanig leidde hij chef monteurs op van de andere brouwerijen. De heer Kok is tevens nog werkzaam voor de Export, op de schepen en ook in België. In laatstgenoemd land werden diverse instal laties voor nieuwe zaken door hem verzorgd. De heer Kok is een man, die zich tot het uiterste in spant om het belang van de brouwerij te dienen. Dit is een van zijn sterke kanten. C. E. SUTTER Rotterdam L. KANSELAAR Rotterdam 20

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 22