JAARFEEST ROTTERDAM Zaterdag 4 februari jl. vierde het personeel van onze Rotterdamse brouwerij zijn Jaarfeest ter ere van één jubilaris, die het vorige jaar zijn gouden Heineken-ster had verdiend en voor nog zestien anderen, die hun gouden ster omgewisseld hadden voor één met de diamant. Aan dit feest was een bijzonder gezellig borrel uurtje, gevolgd door een diner, voorafgegaan, waar de directie met de jubilarissen en hun dames veel gepraat en lekker gegeten hebben. Het is jammer, dat het zalencomplex van „Flevo" niet enige honderden mensen meer kan bevatten, dan zou het niet nodig zijn om beperkingen aan het verkrijgen van een toegangskaart op te leggen en zouden niet telkenjare zoveel mensen moeten worden teleurgesteld. Kort na acht uur konden de heren J. Oosterbroek en P. Hoogvliet, resp. in de Maaszaal en de Congreszaal met een kort welkomstwoord het feest op gang brengen. Hun opsomming van een ware stroom van zeer bekende radio- en televisie-artisten oogstte een stormachtig applaus en deed de stemming, die op dat moment reeds opperbest was, zo mogelijk nog stijgen. Jan Corduwener met zijn orkest, The Music Makers, het trio van Joop van Bergen en onze huispianist Lou Woudstra (wat was het weer gezellig in de bar) verzorgden, ieder op hun eigen terrein, op een uitstekende wijze het muzikale gedeelte. Mieke Telkamp oogstte met haar „Morgen komrn ich (nicht) wieder" veel succes. Willy Alberti, de Hollandse zanger van het Italiaanse lied, bekoort nog steeds met „Marina". Teddy en Henk Scholten en de Spelbrekers doen het leuk met gezellige, nietszeggende liedjes. Benny Behr en Sem Nijveen toonden zich grootmeesters op de viool en brach ten hun nummers bijzonder geestig. Ria Valk veroverde vooral de harten van het jeugdige publiek, terwijl Johnny Kraaykamp, de grootste zot onder de zotten, schuldig was aan het feit, dat een ieder zat te schudden en zijn tranen (van plezier) de vrije loop liet. Omdat al deze artiesten van half negen tot half twee, met onderbrekingen voor een dansje, op traden, hebben ook de ouderen, niet-dansers, zich tot het eind toe dol vermaakt. Ook voor hen kwam het einde veel te vlug. Jammer, dat later op de avond in een zaal door enkele rumoerige gasten, het werken voor de artiesten wat bemoeilijkt werd. Dit feest kende slechts zeer voldane gasten en tevreden organisatoren, die dit keer wel zeer veel genoegen van hun werk hebben beleefd. 4 MOMENTEN VAN HET JUBILARISSEN DINER

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 14