VAN ONZE VERENIGINGEN NIEUWS VAN DE HENGELVERENIGING HEINEKEN ROTTERDAM (H.H.R.) De jongste dochter van de Personeels Unie Rotterdam groeit als kool. Het aantal leden is gestegen tot 46. Ook zouden we gepensioneerden gaarne in onze gelederen op willen nemen. Laten gepensioneerden, die hiervoor voelen, zich bij ondergetekende aanmelden. Zij krijgen omtrent hun toelating en de te betalen contributie zo spoedig mogelijk bericht van ons. Op de laatste algemene ledenvergadering in december 1960 werd besloten, dat wij lid zouden worden van de Hengelverenigingen Groot Rotterdam en de Ruischvoorn. Voor het nieuwe jaar hadden onze leden beide vergun ningen in hun bezit. Wij beschikken op het ogenblik over een groot oppervlak viswater met vissen erin van verschillende soort en grootte. Momenteel is niet bekend of er veel is gevangen. Een van onze leden, de heer J. T. Beek, rapporteerde, dat hij op één visdag een buit had van 11 prachtige snoeken. Nu maar afwachten wat zijn prestaties zijn als lid van H.H.R. De secretaris houdt alle gemelde pres taties bij en zal deze steeds noteren. Secretaris J. de Lange R.l.T.C. „HEINEKEN" Zoals velen uwer bekend is, heeft Heineken Rotterdam o.a. ook een tennisclub. Het is nog wel winter, maar de tijd snelt voort en het nieuwe tennisseizoen staat zo weer voor de deur. Daarom willen wij een ieder, die wil gaan Vervolg van pagina 5 Namens de Ondernemingsraden te Amsterdam en Rotter dam feliciteerde de heer W. Kort de Bossche collega's. Hun komst kan voor de eenheid in het bedrijf van veel betekenis zijn. In het begin zijn de Raden te Amsterdam en Rotterdam wel praatcolleges en klachtenbureaus ge weest, maar er is nu een grote verbetering opgetreden. De heer Kort bepleitte voorbereiding van zaken in de drie „kleine commissies" voor de eenheid van behandeling in de drie Raden te bevorderen. Daarna opende de Voorzitter de huishoudelijke vergade ring, die slechts kort duurde en waarvan we alleen ver melden, dat de heren Stap en Oosterbroek, net als voor Amsterdam en Rotterdam, ook voor 's-Hertogenbosch tot secretaris en adjunct-secretaris van de Ondernemings raad werden benoemd, dat de „kleine commissie" van 's-Hertogenbosch zal bestaan uit de heren Bechtold, v.d. Geld, Kroep en Van Wijk en dat tot slot besloten werd aan de heer Konings, die wegens ziekte afwezig was, een groet en een kleine bloemenhulde te zenden. Met een biertje en een praatje werd deze bijeenkomst besloten. tennissen, zowel beginnelingen als gevorderden, opwekken om lid te worden van onze club. Er bestaat tevens gelegenheid om mee te doen aan een clubtraining. Het nieuwe tennisseizoen vangt aan op 1 april 1961. Mocht u interesse hebben, dan kunt u zich opgeven bij de heren G. A. van Ginneken, tsl. 343, H. van Houwe- ninge, tsl. 246. Uiteraard zijn bovengenoemde heren gaarne bereid u alle gewenste inlichtingen te verschaffen. H. v. Houweninge, secretaris KERSTCLUBAVOND S.C. „H.B.M." Op zaterdag 17 december jl. vond de traditionele kerst- clubkaartavond, ook wel de „herenavond" genoemd, plaats in de nieuwe kantine van de brouwerij. Op deze avond wordt onder het genot van een heerlijk koel biertje gebridged, geklaverjast, geschaakt en gedamd om prach tige prijzen. Hoe gelukkig of ongelukkig men op deze avond ook in het spel mag zijn, een ieder gaat met een mooie prijs, in de vorm van een kip, een dikke worst, eieren of een kruikje jenever naar huis. Zelfs waren er ditmaal rollades bij, terwijl ook de kerstkransen niet ontbraken. De voorzitter, de heer Stap, opende deze avond om 8.30 uur met een geestige speech, waarbij hij opmerkte dat met de zaal (tot verleden jaar werd deze avond nog in de schermzaal gehouden) ook het aantal deelnemers groter was geworden, ja dat zelfs de kersttafel en de daarop uitgestalde prijzen zich hierbij hadden aangepast, behalve natuurlijk de Hoppekruikjes. 6

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 8