PERSONALIA BUITENLAND ZOMERAVOND OP SCHEVENINGEN De heer en mevrouw E. J. Girod te Kumasi werden op 30 novem ber verblijd met de geboorte van een dochter, Sabin Cecil. Op 1 december vertrok de heer J. M. Coesel uit Lagos voor het doorbrengen van zijn verlof in Nederland. Ir. H. Hensel vertrok op 3 decem ber uit Lagos met verlof naar Nederland. Hij trad inmiddels op 7 januari in het huwelijk met mej. I. H. Klein. De heer Th. J. P. Kalkman keerde op 4 december weer terug naar zijn standplaats Boma. Op 5 december keerde de heer W. Reinders naar Nederland terug na beëindiging van zijn tijdelijke te werkstelling te Caracas. Ir. H. Wanschers verliet Singapore op 9 december, na zijn werkzaam heden als Technical Manager van M.B.L. en A.B.C. te hebben over gedragen aan Dr. L. Bels. Na beëindiging van zijn verlof keerde de heer R. Koppenol op 12 december naar Kaduna terug. Op 14 december vertrok de heer P. Smit uit Kaduna met verlof naar Nederland. De heer P. Meinster vertrok op 15 december uit Kumasi, even eens met verlof naar Nederland. Na een kort verlof in Nederland doorgebracht te hebben keerde de heer M. Krouwer weer terug naar Léopoldville op 29 december. Eveneens op 29 december reisde de heer J. Schalk terug naar Boma na een kort verlof in Nederland. De heer en mevrouw P. D. Stephenson te Hastings werden op 2 januari verblijd met de geboorte van een dochter. De heer G. Koenderink vertrok op 11 januari naar Aba, waar hij als afdelingschef in dienst trad van N.B.L. Na een kort verlof in Nederland keerde heer J. van Eerbeek op 12 januari weer terug naar zijn standplaats Léopoldville. Midden in onze natte winter ontvingen wij van de heer J. A. van Triet te Schiedam bovenstaande fraaie foto, die geheel voor zichzelf spreekt en die genomen werd op een droge avond in de niet minder natte zomer van 1960 25

Vers van 't Vat | 1961 | | pagina 27