VAN ONZE VERENIGINGEN Sportclub H.B.M. te Amsterdam vierde Personeels Unie Rotterdam In verband met het verblijf van ir. Stroo gedurende enige maanden in het buitenland, heeft deze zich genoodzaakt gezien zijn bestuursfunctie in de P.U.R. neer te leggen. In onderling overleg is een voorlopig bestuur gevormd, bestaande uit de heren Kleingeld, voorzitter; Oosterbroek, secretaris en Van Houweninge. Dit voorlopige bestuur zal zich voornamelijk bezighouden met de definitieve vormgeving aan de Personeels Unie. Het ligt in de bedoeling, dat in de loop van 1961 een bestuur zal worden gekozen. Kg. Zaterdag 19 november jl. vond in de kantine van onze Amsterdamse brouwerij een Jubileum Feestavond plaats. Op deze avond werd namelijk het 40-jarige bestaan van de Sport club H.B.M. gevierd. De avond werd geopend door de voorzitter, de heer Stap, die het wel en wee van deze veertig jaren de revue liet passeren. Onze directeur, de heer Wittert, sloot zich daarna bij deze woorden aan (foto 1) en bood de Sportclub namens de directie een nieuwe prijzenkast aan die een plaats zal krijgen in de nieuwe kantine. De heer Wassili kwam ook niet met lege handen. Namens de S. en O. H.B.B.A. feliciteerde hij de zustervereniging en bood de heer Stap en de bestuursleden, de heren Duiker, Keiler en Seger, een reiswekkertje aan, met een inscriptie in het etui (foto 2). Toen kon een bonte show beginnen, met o.a. als hoogtepunten Annie Palmen en Herman Emmink met hun bekende schlagers (foto 3), The Three Jacquets parodisten bekend van de T.V. (Toto 4) en The Blue Diamonds (foto 5), het geheel bij elkaar gepraat door Willy Vervoort. Het Jubileumbal, met medewerking van de „Shooting Stars" be sloot op gezellige wijze de laatste uren van deze veertig jaren van de Sportclub H.B.M.

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 26