Concours Hippique te Amsterdam DE IDEEËNBUS De stand van de inzendingen op 15 november: Amsterdam Rotterdam Den Bosch Totaal Beloningen werden toegekend aan: A. Pohner, molenaar, Amsterdam, voor zijn idee: het gecombineerd laten draaien van de beide mo lens van de molenzolder. Beloning: 25, J. W. Breda, monteur, Rotterdam, voor zijn idee: het beter reguleren van de toevoer naar de band- staalmachine. Beloning: 10,(De heer Breda heeft deze prijs ter beschikking gesteld van het Doofstommen- instituut te Rotterdam.) D. Hoogmoed, chauffeur, Rotterdam, voor zijn idee: een beveiliging voor de overgang van de lopende banden naar de vrije rollenbanen. Beloning: 25, J. de Langen, etiketteerder, Rotterdam, voor zijn idee: het verlagen van de temperatuur van schoonmaak- water in de bottelarij. Beloning: 10, H. v. d. Horst, tapper, Rotterdam, voor zijn idee: het aanbrengen van een beveiliging op de buffer tafel tegen springende flessen. Beloning: f 10, J. Salomons, tapper, Rotterdam, voor zijn idee: het maken van een bak voor volle kroonkurk- dozen. Beloning: 10, C. Kranendonk, monteur, Rotterdam, voor zijn idee: gemakkelijker gebruik van de schuurmachine voor de koelschepen. Beloning: 10, Een aanmoedigingspremie van 7,50 werd toege kend aan J. Aalten, voorman bottelarij, Amsterdam. Op 18, 19, 20 november vond in het Amsterdamse R.A.I.-gebouw het indoor Concours Hippique plaats „Jumping Amsterdam". U ziet op de toto de heer A. H. Heineken, vice-voorzitter van „Jumping Amsterdam", die de Heineken-prijs uitreikt aan de Ierse deelnemer Seamus Hayes, die met zijn paard Kilrush zondagmiddag deze prijs verwierf.

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 25