Nieuwe Ii n „Statiepoort" te Caracas 1 i I i i N Sill i1 De heer H. G. Liebetrau en zijn gezin kwamen op 25 oktober met Europees verlof aan in Duitsland. Mevrouw M. T. Vink-Tettero vertrok op 2 november met haar dochtertje naar Luanda (Angola), waar de heer Vink tijdelijk als chef-machinist is gestationeerd. Na beëindiging van zijn werk zaamheden in Kumasi keerde de heer P. J. Trum op 3 november met zijn gezin naar Nederland terug. Op 8 november vertrok de heer Th. J. P. Kalkman uit Boma naar Nederland voor een kort verlof. Hij arriveerde nog ruimschoots op tijd om aanwezig te zijn bij de ge zinsuitbreiding die op 23 novem ber plaats vond, nl. met de ge boorte van een dochter Karin Fre- derika. Ir. A. K. E. Ten Bruggen Cate en zijn gezin vertrokken op 16 no vember naar Lagos, na in Neder land het verlof te hebben doorge bracht. Op 23 november vertrok de heer E. R. Meijers eveneens naar Lagos waar hij als afdelingschef in dienst van N.B.L. is getreden. Eveneens op 23 november keer den de heren Ng Sen Hor en Yap Mook Yoong naar Singapore te rug na een verblijf van zes maan den in Rotterdam. Met de opofferende medewerking van de Chef Machine kamer en de Chef van de Reclame-afdeling van de C.A. CERVECERIA HEINEKEN DE VENEZUELA, waarbij zelfs de zaterdagen en de zondagen onbaatzuchtig ter beschikking werden gesteld, is het gelukt de brouwerij van een fraaie ingang te voorzien. De heer W. Reinders heeft zich voor het technisch slagen buitengewoon verdienstelijk gemaakt, terwijl de heer E. Borsten voor wat betreft het esthetisch ontwerp ver antwoordelijk was. Hoe de ingang van de Brouwerij er voorheen uitzag geeft de eerste foto weer. Dank zij de enthousiaste medewerking en het doorzettingsvermogen van beide genoemde heren ziet de ingang er thans uit zoals op de andere foto te zien is. Een lichte druk op een knop van het schakelbord in de portiersloge is voldoende om dit schitterende hekwerk automatisch te openen en/of te sluiten. Een oude elektro-motor van de bottelarij brengt door middel van een, voor de niet-ingewijde toeschouwer, on zichtbaar lopende ketting de poort in beweging. Deze glijdt dan geruisloos op goed gesmeerde lagers heen en weer. Voor de commerciële heren en brouwers een meesterlijk staaltje van technisch kunnen. Thans straalt „HEINEKEN" in de tropenzon in al zijn glorie van glimmende letters, welke aan de spijltjes van de poort vastzitten. MUSIOL Caracas, december 1960. 20

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 22