FOTOWEDSTRIJD De werkende mens in de vrije wereld Door de Werkcommissie Personeelsorganen, een onder afdeling van het Centraal Sociaal Werkgevers-Verbond, waarbij ook wij zijn aangesloten, wordt een fotowedstrijd georganiseerd voor redactieleden en lezers van personeels organen. Er mogen per personeelsblad maximaal 12 foto's opgezon den worden naar deze commissie en mededingen naar de beschikbare prijzen. Het is de bedoeling dat uit het totaal aantal foto's dat door de Nederlandse personeelsbladen wordt ingestuurd een keuze zal worden gedaan van circa 50 exemplaren. Deze geselecteerde foto's zullen dan weer worden afgevaardigd naar een Internationale Foto Expositie, die ter gelegenheid van het 5e Congres van de Federation of European Industrial Editors Associa tions in mei 1961 in Wenen wordt gehouden, onder het motto „Workers in the Free World". Vers van 't Vat wil u gaarne in de gelegenheid stellen deel te nemen aan deze nationale fotowedstrijd en organiseert daarom in de eerste plaats zelf een foto wedstrijd, om uit de (hopelijk overvloedige stroom van) binnengekomen foto's de beste 12 ter afvaardiging van Heineken op te kunnen sturen. Om misverstanden en daaruit voortkomende narigheden te vermijden, drukken wij u op het hart de hierbij gepubliceerde voorwaarden van de fotowedstrijd „De Werkende mens in de Vrije Wereld" zeer aandachtig te lezen (vooral de punten 3, 7 en 9). Uw foto's moet u vóór 1 februari 1961 sturen aan Redactie „Vers van 't Vat" - Amsterdam. De inzenders van de door de redactie geselecteerde 12 foto's zullen allen een surprise-prijs van ons ont vangen. De redactie behoudt zich het recht voor minder dan 12 foto's op te sturen als de kwaliteit van de foto's, volgens haar mening, hiertoe aanleiding geeft. Zet uw beste beentje voor en laat zien hoe Heineken werkt! Wedstrijdvoorwaarden van de fotowedstrijd „DE WERKENDE MENS IN DE VRIJE WERELD" 1. PRIJZEN. Door de werkcommissie Personeelsorganen worden de vol gende prijzen beschikbaar gesteld: een eerste prijs van 250, een tweede prijs van 150, een derde prijs van 100, een vierde prijs van 75, 5 prijzen van 25, 2. Aan deze wedstrijd kan alleen deelgenomen worden door redactieleden en lezers van personeelsbladen (dus Vers van 't Vat). 3. Het onderwerp van de foto moet overeenkomen met het motto van de wedstrijd: „De werkende mens in de vrije wereld". Dit betekent niet dat alleen van de mens in zijn beroeps bezigheden foto's kunnen worden ingezonden. In aanmerking komen eveneens die foto's die de achter gronden van het werken belichten. Dit kan voor zover uit de foto een betrekking tot het werk blijkt. 4. Uitsluitend foto's in zwart-wit komen in aanmerking. 5. Het formaat van de foto's moet minimum 24 x 30 cm bedragen. 6. De foto's mogen niet op karton geplakt zijn. Glansfoto's zijn welkom, maar geen conditie. 7. Op de achterkant van de foto moet vermeld worden: a. naam, adres en beroep van de inzender; b. naam van het personeelsblad (dus Vers van 't Vat); c. bijzonderheden van de condities, waaronder de foto werd genomen (type camera, diafragma, belichtings tijd, enz.). De jury bestaat uit de heren: drs. J. W. J. Gratama Redacteur van „De Onderneming", orgaan van het Cen traal Sociaal Werkgeversverbond. H. E. Maillette de Buy Wenniger Redacteur van „De Fabrieksbode", het personeelsorgaan van de N.V. Kon. Ned. Gist- en Spiritusfabriek te Delft, lid van de Werkcommissie Personeelsorganen. H. Th. van Maurik Directeur A.N.P.-foto. W. J. Stumpel Directeur van de Stichting ter Bevordering van de Ama teurfotografie. B.v. d. Tempel Redacteur van het personeelsorgaan „Ons werk bij Brons- werk", van N.V. Bronswerk te Amersfoort. D. Verheul Hoofdredacteur van het maandblad „Nederlands Fabri kaat". 8. De keuze van de bekroonde foto's is voor alle partijen bindend. Correspondentie over de toekenning kan niet worden gevoerd. De jury behoudt zich het recht voor niet alle prijzen toe te kennen als de kwaliteit van de foto's of het aantal in zendingen hiertoe aanleiding geeft. 9. Alle foto's worden het eigendom van de W.P.O., die het recht heeft deze foto's zonder vergoeding van auteurs rechten te publiceren of te doen publiceren of te exposeren. 10. Door deelneming aan deze fotowedstrijd verklaart de in zender de wedstrijdvoorwaarden te kennen en hiermede volledig akkoord te gaan. 12

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 14