Ir. J. A. Emmens 40 jaar verbonden aan onze brouwerij Dr. C. Hofstede verliet onze Rotterdamse brouwerij om zich te specialiseren VerkeetótipA De heer R. Groeneweg is op 24 oktober jl. van de verkoop Nederland overge plaatst naar de adm. econ. afdeling. De heer H. v. d. Bor is per 1 novem ber jl. van de leningenadministratie overgeplaatst naar de afd. begrotingen en verslaggeving. Per 1 oktober 1960 is de heer G. J. Stil, afd. huisverbruik, overgeplaatst van Rot terdam naar Den Bosch en de heer F. van Pelt is overgeplaatst van de afd. begr. en versl. naar de afd. sala- risadm. Per 1 oktober 1960 is de heer H. van Hoorn van T.B.B. overgeplaatst naar verkoopsecretariaat. Per 10 oktober 1960 is de heer L. Wil- lemsen overgeplaatst van secretariaat naar boekhouding. Den Bosch: Per 1 oktober 1960 is de heer A. A. J. Spierings, administratie huisverbruik, be noemd tot vertegenwoordiger afd. huis verbruik. Per 3 oktober 1960 is de heer J. Ph. I. C. Daniels overgeplaatst naar Rotter dam afd. huisverbruik. 1 oktober jl. was het veertig jaar geleden dat Ir. J. A. Emmens in dienst trad van onze Rotterdamse brouwerij. Wij wensen de heer Emmens van harte geluk met dit jubileum en hopen dat hij nog vele jaren in goede gezondheid zijn werkzaam heden als brouwtechnisch adviseur mag blijven vervullen. Dankbetuiging Mede namens mijn echtgenote betuig ik mijn hartelijke dank aan de direc tie, chefs en collega's voor de ge schenken en attenties, die ik ter ge legenheid van mijn 40-jarig jubileum heb mogen ontvangen, het gezellige samenzijn in de cantine niet te ver geten. R. J. P. SUTTER, ROTTERDAM Onze Rotterdamse bedrijfsarts, dr. C. Elofstede heeft zijn functie bij Heineken neergelegd, omdat hij zich gaat specialiseren in de röntgenologie. De leden van onze Rotterdamse brouwerij betreuren dit vertrek ten zeerste, maar wensen dr. Hofstede al het succes toe dat hij nodig heeft om zijn toekomstplannen te verwezenlijken. DE IDEEËN BUS Stand per 15 oktober 1960: Amsterdam Rotterdam Den Bosch Totaal 44 83 96 223 Een beloning werd toegekend aan de heer L. de Weger, afd. gistkelder te Rotter dam, voor zijn idee: de blikken gist, be stemd voor het buitenland, te dichten door middel van isolatieband i.p.v. deze met lipjes dicht te solderen. Beloning 20, Een aanmoedigingspremie van 7,50 werd toegekend aan de heer S. Wijne- veldt, afdeling tapkelder en van 5, aan de heer H. G. A. van Ooijen, afde ling bedrijfsinkoop, beiden te Rotterdam. LET OP DE TRAMHALTE U, als fietser, scooterrijder of automobilist mag een bij de hal te stilstaande tram alleen voor bij rijden, als de in- en uitstap pende passagiers daarvan in geen enkel opzicht hinder kun nen ondervinden. Zonodig dient u dus te stoppen. Let ook op aanwijzingen van de conducteur. De ANWB merkt hierbij op: Het is zeer onbehoorlijk om een tram, die reeds afremt voor een halte, nog op het laatste nipper tje voorbij te rijden. De kans is groot, dat men daardoor de wachtende passagiers, die bij het naderen van de tram reeds van het trottoir stappen, in het nauw brengt. Een dergelijk ge drag van de automobilist, motor- of scooterrijder, bromfietser of fietser getuigt van gebrek aan de zo noodzakelijke wegbe- leefdheid. Laten de verkeers- en wegom- standigheden het toe dan mag de stilstaande tram dus worden voorbijgereden. Daar in verre weg de meeste gevallen de tramhalte direct voor een kruispunt ligt moet in het bij zonder worden gelet op het voor de tram langs rijdend dwarsverkeer. Daar dit verkeer eerst op het allerlaatste moment zichtbaar is moet uiterst voor zichtig en met de grootste oplet tendheid de kop van de tram worden gepasseerd.

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 33