Ter verzorging van de electrische installaties beschikt de Technische Dienst over een aantal electro- monteurs. Bouwkundig onderhoud Een ander aspect is het bouwkun dig onderhoud, dat eveneens tot de taak van deze dienst behoort. Schilders, timmerlieden, metse laars, loodgieters etc. staan steeds gereed hun diensten te verlenen bij het onderhoud van onze ge bouwen. Dat er voor hen genoeg werk aan de winkel is, kunt U dagelijks in onze kantoren en brouwerijen con stateren bij onderhoud en ver bouwing van lokalen en ruimten, het maken van funderingen voor nieuwe machines, etc. De Centrale Technische Dienst treedt op als technisch adviseur voor Productie Nederland en tevens als coördinator van de plaatselijke diensten. Om de veer tien dagen vindt er dan ook een samenkomst plaats met de chefs van de drie Technische Diensten. Diverse vraagstukken met een centraal karakter, alsook locale moeilijkheden worden op deze bijeenkomsten aan de orde gesteld. Tenslotte willen wij nog vermel den dat, in tegenstelling tot hetgeen men dikwijls denkt, de Bierpompenservice niet onder de Technische Dienst van onze brouwerijen valt, maar een hulp verlenend apparaat is van de Commerciële Dienst. Maar daarover een andere keer meer. Bij de foto's: Een sectie van een bottelcolonne in onze brou werij in Den Bosch, waarvan het onderhoud tot de verzorgende taak van de Technische Dienst behoort. De producerende taak omvat o.a de produktie van koeling. U ziet hier de koelinginstallatie in de machinekamer van Den Bosch, met con densor, regelkranen en compressoren. 14-

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 21