Samson stout te Lagos Dankbetuiging De heer E. C. Kettner vertrok op 17 september uit Kaïro met verlof naar Nederland en keerde inmiddels op 12 oktober naar zijn standplaats terug. De heer J. Schalk uit Boma arri veerde op 17 september in Neder land voor het doorbrengen van een kort verlof. Op 11 oktober keerde hij terug naar Congo. Na een kort bezoek aan Neder land keerde de heer ir. H. Wan- schers op 20 september terug naar Singapore. Zijn echtgenote volgde hem op 6 oktober. Op 21 september arriveerde me vrouw E. M. Coesel-van Veen uit Lagos in Nederland, gelijktijdig met mevrouw A. Hirt-Hagenaars eveneens uit Lagos. De heer C. G. Arinze uit Aba keerde op 21 september via Lon den terug naar West-Afrika na een verblijf van drie maanden te Rotterdam. Op 23 september keerde mevrouw M. A. E. Bussmann-van Wijngaar den via Brussel naar Léopoldville terug. Met hetzelfde vliegtuig reisde ook de heer J. van Eerbeek terug naar zijn standplaats Léopoldville. Het Europees verlof van de heer P. J. Kat is weer ten einde; op 26 september keerde hij met zijn ge zin terug naar Singapore. Op 6 oktober keerde de heer H. van Breukelen met zijn gezin van verlof terug naar Lagos. Op 12 oktober vertrok mevrouw J. M. van Meel-v. d. Elshout met haar dochtertje uit Nederland weer naar Kaduna, waar de heer Van Meel als manager van de 11- monadefabriek werkzaam is. De heer J. Hirt vertrok op 13 ok tober met verlof uit Lagos naar Nederland. De heer en mevrouw J. van Stra ten zijn op 15 oktober met verlof uit Singapore vertrokken. De heer en mevrouw J. P. Ton verlieten inmiddels begin oktober Nederland teneinde naar Caracas terug te keren. In juni 1960 heeft Nigerian Breweries te Lagos stout op de markt gebracht onder de naam „SAMSON" Stout. Bijgaande foto's tonen de auto's door N.B.L.-personeel in orde gebracht en beschilderd die ter introductie van dit stout worden gebruikt. SAMSON STOUT, it suits you Aangezien ik niet in de gelegen heid was vóór mijn vertrek uit Nigerië U allen persoonlijk te danken, wil ik gaarne, mede na mens mijn echtgenote, langs deze weg mijn oprechte dank uitspre ken voor het prachtige afscheids cadeau dat ik van het leiding gevend personeel van Nigerian Breweries Ltd. en Kumasi Brewery Ltd. mocht ontvangen. De door u aangeboden „Atmos Classic" klok, die mij na mijn terugkeer in Nederland overhan digd werd, zal voor mijn echtge note en mijzelf een blijvende her innering zijn aan de vele prettige jaren die wij in uw midden hebben doorgebracht. G. P. H. VAN ELSWIJK As I had no opportunity to thank all of you personally prior to my departure from Nigeria, I should like to use this medium to express my sincerest thanks, also on behalf of my wife, for the beautiful farewell-present I received from members of the Management Staff of Nigerian Breweries Ltd. and Kumasi Brewery Ltd. The "Atmos Classic" clock you presented was handed over to me on my arrival in Holland, and I am sure it will always keep alive the memories of the many happy years my wife and I spent in your midst. G. P. H. VAN ELSWIJK 14

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 16