BENOEMINGEN MR. C. H. W. D'ARTILLAC BRILL HOOFD PUBLIC RELATIONS Met ingang van 1 november 1960 is mr. C. H. W. d'Artillac Brill benoemd tot Hoofd van de nieuw ingestelde Afdeling Public Relations van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V., daarbij tevens toegevoegd aan het Directiesecretariaat. De heer d'Artillac Brill werd te Semarang geboren en kwam in 1924 naar Nederland. Na in Den Haag de middelbare school te hebben doorlopen, ging hij rechten studeren in Leiden. In 1934 afgestudeerd, ving hij zijn loopbaan aan als volontair bij de P.T.T. in Den Haag. Daar doorliep hij stages bij verschillende afdelingen en kwam bij toeval bij de Persdienst te werken toen juist drukke voorbereidingen aan de gang waren voor de Wereld tentoonstelling in 1935, die in Brussel zou worden gehouden. Vanaf dat moment verdiepte de heer d'Artillac Brill zich geheel in het publiciteitswezen en maakte voor de oorlog alle aspecten van de reclamekant mee. Na de tweede wereldoorlog werd hij belast met de leiding van de Pers- en Publiciteitsdienst van de P.T.T. De heer d'Artillac Brill bekleedde in de naoorlogse jaren vele functies in de publiciteitswereld. Zo was hij lid van de Raad voor Orde en Tucht voor het Advertentiewezen en 11 jaar bestuurslid van de Bond van Adverteerders. Daarna werd hij lid, vervolgens in 1957 bestuurslid, en tenslotte in 1958 voorzitter van het Nederlands Genootschap voor Public Relations. Op internationaal gebied is de heer d'Artillac Brill bestuurslid van de International Public Relations Association en zo ook van de Centre Europeen des Relations Publiques. Naar aanleiding van de recente benoeming van de heer De Rijke tot technisch directeur van Heineken's Brouwerijen Nederland N.V., acht de directie het bij de gewijzigde organisatie gewenst aan hem toe te voegen een staffunctionaris voor brouwtechnische aangelegenheden. De keuze is hierbij gevallen op ir. A. M. M. Bartels. Met ingang van 1 januari 1961 zal de heer Bartels zijn huidige functie van bedrijfsleider Rotterdam neerleggen. Ir. H. Wanschers, thans technisch directeur Malayan Breweries Ltd. te Singapore, is met ingang van 1 januari 1961 aangesteld tot bedrijfsleider Rotterdam. 10

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 12