Tien jaar Vers van 't Vat Rotterdams mannenkoor te Amsterdam tientallen meters van het strijdgewoel meer had gevangen dan alle deelnemers tezamen! hoe spijtig het voor de judoka's was dat Amsterdam ontbrak, moet ik u dat alles schilderen? Of wilt u weten hoe down de voorzitter van de Bossenaren bij het bridgen ging? Wanneer ik u vertel, dat direct na de prijsuitreiking en eigenlijk al er voor de Bossche stemming zich van alle aanwezigen meester maakte, dan kunt u begrijpen, dat toen om 10 uur 's avonds het klokje van gehoorzaam heid sloeg, men slechts node afscheid nam van de Rotter damse gastheren. Het is een goed geslaagde dag geweest. En als P.U.R.-man zou ik willen besluiten met alle Rotterdammers, die dezer dagen een vraag van de Personeels Unie Rotterdam zullen of wellicht reeds hebben ontvangen, er op te wijzen dat zonder overkoepelende Personeels Unie we dit nooit voor elkaar hadden gekregen. De P.U.R. is goed gestart. Moge zij zich binnenkort ver heugen in een ledental, even rijk als de zusterorganisaties in Amsterdam en Den Bosch. DC U'*S'a9 Amsterdam Den Bosch Rotterdam Voetbal Klaverjassen 2 1 3 Bridge 2 1 3 Judo 1 3 2 Tafeltennis 1 3 2 Tennis 1 2 3 Vissen 1 3 2 Totaal aantal punten 8 13 15 EINDSTAND: 1. Rotterdam 2. Den Bosch 3. Amsterdam TAFELTENNIS. Den BoschRotterdam: 2313. De heren Kaps en Kapteins, beiden van Den Bosch hebben al hun partijen gewonnen, Amsterdam deed niet mee. VISSEN. KLAVERJASSEN. 1. Den Bosch 1. Rotterdam 2. Rotterdam 2. Amsterdam 3. Amsterdam heeft niet 3. Den Bosch meegedaan. BRIDGE. TENNIS. Amsterdam-Rotterdam 0-2 Amsterdam-Rotterdam 1-3 Rotterdam-Den Bosch 2-0 Rotterdam-Den Bosch 2-2 Den Bosch-Amsterdam 0-2 Den Bosch-Amsterdam 2-2 JUDO. Dit was een gelijkopgaande wedstrijd, die door een beslissings partij tussen de captains beslist moest worden. Dit viel uit in het voordeel van Den Bosch. Amsterdam heeft niet meegedaan. Het gaat niet om ons personeelsorgaan ditmaal, maar om de reisvereniging van die naam. Toen in april 1950 ons personeelsblad de naam Vers van 't Vat ontving en die naam enige maanden was ingeburgerd, werd onder gelijke naam door personeel van de Rotterdamse emballage-afdeling een reisvereniging opgericht. De bedoeling was eens per jaar een gezamenlijke dagtocht te maken en tot dusverre heeft men dat voornemen telkenjare prompt uitge voerd. Ten pleziere van de leden, die daar elk jaar weer machtig veel genoegen aan beleven. Op 10 september hield het bestuur van de reisvereniging een receptie voor vrienden uit het bedrijf, zusterverenigingen van Heineken en leden; de opkomst uit deze kleine kring was niet gering. De gezamenlijke personeelsverenigingen kwamen door bemid deling van de onovertroffen Cottaer met een prachtig schild, dat een plaats in de kantine zal krijgen. Voorts waren er bloemen van diverse zijden, o.m. van de P.U.R. namens welke de heer Kleingeld hartelijke woorden van dank sprak tot de bestuursleden. Een gezellige receptie, die een week later werd gevolgd door een allergenoeglijkste jubileumviering in de vorm van de jaar lijkse feestavond. Nog vele jaren V.V V.-ers! Op 8 september jl. bracht ons Rotterdams Mannen koor een bezoek aan de Amsterdamse brouwerij. Na afloop van de excursie werden o.l.v. de heer Cor Groeneweg enkele nummers ten gehore gebracht in de centrale kantine, hetgeen veel bijval oogstte. Vele verzoeknummers volgden als toegift na het officiële programma tijdens een gezellig samenzijn. 21

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 23