Dankbetuigingen Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn oprechte dank aan directie, chefs, collega's en medewerkers voor de attenties en geschenken, welke ik ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubi leum mocht ontvangen. De gezellige ontvangst in de cantine droeg er toe bij, deze dag nooit te ver geten. D. J. VAN BEEK Graag zou ik diegenen, die niet bij mijn afscheid aanwezig waren en toch bij gedragen hebben aan mijn afscheids cadeau hartelijk willen danken voor de prachtige bandrecorder, die ik gekregen heb. Na verloop van tijd zal juffrouw Van Asperen een schim uit het verleden wor den, maar ik zal dan nog steeds met dankbaarheid aan mijn collega's van „Heineken" terugdenken als ik een mooi concert of een belangrijke lezing op de band kan vastleggen. Ik heb verschrikkelijk tegen dit officiële afscheid opgezien en was het liefst maar stilletjes vertrokken. Nu kan ik niet anders zeggen, dan dat ik het niet graag had willen missen. Het volgende slachtoffer kan ik gerust aanraden: „Bijt maar even door, het valt allemaal reusachtig mee!" A. M. VAN ASPEREN. D. J van Beek De heer D. J. van Beek werd op 1 december 1897 te Rotterdam geboren. Hij trad op 3 september 1920 als stoker in dienst van onze Rotterdamse brouwerij Top op heden is de heer van Beek in deze functie werkzaam in het ketelhuis. Wij plaatsen hierbij ook een afbeelding van de oorkonde die de heer Van Beek ont ving. (De makers ervan wensen anonym te blijven). Naast de heer Van Beek ziet u zijn collega zitten, de heer C. van der Kooren J. P. Sutter De heer J. P. Sutter werd op 19 januari 1896 te Rot terdam geboren. Hij trad op 27 september 1920 als machinist in dienst van onze Rotterdamse brouwerij. Tot op heden is de heer Sutter in deze functie werkzaam in de machine kamer. 14

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 16