ROTTERDAM 's-HERTOGENBOSCH Van 18 tot 23 juli waren enige be drijfsleiders uit Kongo voor het plegen van „herhalingsoefeningen" in Rotterdam. Het waren de heren Gil les uit Boma, Plouvier uit Léopold- ville en Renauld uit Bukavu. Wij hebben met hen over allerlei onderwerpen betreffende brouwerij aangelegenheden gediscussieerd. Vele ervaringen zijn uitgewisseld. Wij vonden het bijzonder prettig, bovengenoemde heren, met wie wij hoofdzakelijk „per brief" samenwer ken, hier in Rotterdam te ontvangen en hen beter te leren kennen. Dat er een goede stemming heerste, bewijzen de foto's, die werden geno men na een bezoek aan de brouwerij in Den Bosch. So Een gezelschap Duitse grossiers uit Nordrhein-Westfalen bezich tigde onze brouwerij te 's-Herto- genbosch. Deze heren, die vele grote Duitse brouwerijen in de loop der jaren hebben bezichtigd, waren opgetogen over onze mo derne technische uitrusting. De heer Gilles vertelt zijn huidige collega's (de heren Renauld en Plouvier) over zijn opieidingstijd in Rotterdam in 1957, daarbij zijn toenmalige collega's (de heren Hendrikx en Dijkmans Van Gunst) met beide armen omspannend. V.l.n.r. de heren Van Rossem, Hendrikx, Gilles, Dijkmans Van Gunst, Renauld, Plouvier en Stroo. In het midden mevrouw Plouvier. Een levendige belangstelling had men voor de DAF van de heer Dijkmans Van Gunst. Het pleit voor de kwaliteit van de auto, dat deze na de getoonde „belangstelling" nog op eigen kracht naar huis kon rijden. 21

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 23