40- Deense P.T.T. employés te gast bij Heineken Den Bosch Weer record voor Export 25 x bloeddonor B I C. L. van der Hoofd üe heer C. L. van der Hoofd werd op 8 augustus 1898 te Haarlemmermeer geboren. Hij trad op 2 augustus 1920 als bijrijder in de stal in dienst van onze brouwerij te Amsterdam. Het jaar daarop bereed hij al als chauffeur de eerste vracht wagens die onze brouwerij be zat en bezorgde meer dan vijf tien jaren ons bier bij de klanten. In 1937 verwisselde de heer Van der Hoofd de vrachtwagen voor de personen auto en als directiechauffeur heeft hij er vele duizenden kilo meters op zitten. 1 maart 1947 kwam hij op de fustencontrole te werk. Van 1948 af tot op heden is de heer Van der Hoofd emballage controleur. Dankbetuiging Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn oprechte dank aan Direc tie, Staf, medewerkers, collega's e.a. voor de attenties en geschenken welke ik ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. De gezellige ontvangst in de mooie kantinezaal droeg er toe bij, deze dag nooit te vergeten. C. L. v. d. Hoofd Een gezelschap Deense P.T.T.-em- ployés, op tegenbezoek bij haar Bos sche collega's, heeft tijdens hun verblijf in Brabants hoofdstad vele bedrijven bezichtigd. Op donderdag 11 augustus jl. waren de Denen in de gelegenheid gesteld een excursie naar onze Bossche brouwerij te maken. Zij hebben kunnen constateren (voor al na afloop van de excursie) dat er behalve het Carlsberg- en Tuborg- bier, ook een voortreffelijk glas Hei neken bier getapt wordt! Aan hun bezoek aan Heineken-Den Bosch zullen de Deense P.T.T.-men- sen ongetwijfeld een bijzondere her innering bewaren. Zij moeten nl. in onze nieuwbenoemde onder-directeur, de heer Vestergaard, een gastheer naar hun hart hebben gevonden! De heer Vestergaard immers is zelf Deen van geboorte en dat hij de taal van zijn geboorteland niet was ver geten bleek wel, toen hij op char mante wijze zijn gasten een hartelijk welkom toeriep. De woorden van de heer Vestergaard, waarin hij zei, dat de bekendheid die de Denen genieten door hun grote liefde voor het bier, alsook de sympathie die Nederland voor Denemarken koestert, oorzaak was van de blijdschap waarmede Heineken haar Deense gasten begroet te, werd op spontane wijze met een hartelijk applaus beantwoord. Nadat de heer Vestergaard nog in het kort de betekenis van Heineken in Neder land en in de wereld had geschetst, op haar positie als grootste export brouwerij had gewezen en haar vele brouwerijbelangen in het buitenland had gememoreerd, besloot hij zijn toespraak met zijn gasten een aangename excursie en verder nog een prettig verblijf in ons land toe te wensen, alsook een behouden terug keer in Denemarken. Uit het lang durige applaus bleek duidelijk, dat de „Deense ontvangst" ten zeerste werd geapprecieerd. Het gezelschap maakte hierna een rondgang door het bedrijf onder leiding van de heer Sikking en zijn medewerkers. Na afloop hiervan volgde nog een ge animeerd samenzijn in het ontvangst gebouw en kregen de Deense gasten bij een glaasje bier als herinnering aan het bezoek elk een vulpotlood mee, waar men nog veel plezier om had, toen bleek dat er op stond: „made in Denmark". Men was echter wel overtuigd dat het bier slechts „made by Heineken" kon zijn! Wij meldden in ons vorige nummer dat onze Exportafdeling in juni een recordmaandomzet heeft be reikt. Ook ditmaal kunnen wij een dergelijke vreugdevolle mede deling doen, namelijk betreffende de maand juli. Weer feliciteren wij de heer Weymarshausen en zijn medewerkers van harte met dit succes. De heer S. J. Molyn uit de mouterij te Rotterdam heeft de afgelopen maand voor de 25-ste keer bloed gegeven aan het Nederlandsche Roode Kruis. Een vermelding waard! 8

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 10