ONTVINGEN BONUS ROTTERDAM GEDIPLOMEERDE E.H.B.O.-ERS De goede stemming was hecht gepleisterd Uitreiking van de enveloppe door ir. Bartels aan de keer Van der Helm voor de afdeling poortcontrole. Het was woensdagavond, 13 juli jl., een geanimeerd ge zelschap dat zich verzameld had in de Raadskelder van de Rotterdamse Brouwerij. Vijfentwintig nieuw-gediplo- meerde E.H.B.O.-ers en acht personeelsleden, die dit begeerde diploma al eerder behaald hadden, waren met hun echtgenoten door de bedrijfsleiding uitgenodigd om tijdens een gezellig samenzijn de in het vooruitzicht gestelde bonus in ontvangst te nemen. Helaas waren niet allen aanwezig, aangezien volgens de kalender het vakantieseizoen was aangebroken; al was dit aan het klimaat niet te merken. Nadat de heer Van Roon de aanwezige gasten, waaronder ook leden van de bedrijfsleiding en enkele leden van de Veiligheidscommissie, had welkom geheten en de avond had geopend, startte het programma met het optreden van het duo „Excentriek". Hierna kreeg ir. Bartels het woord. Deze legde in zijn toespraak nogmaals de nadruk op het belang van een goede kern van E.H.B.O.-ers in het bedrijf en wekte alle aanwezigen op de gelederen nog sterker te maken dan ze reeds zijn. Het ideaal is: op elke afdeling in elke ploeg een E.H.B.O.-er, zodat bij ongevallen direct deskundige hulp verleend kan worden. De uitreiking van „de" enveloppen werd vervolgens vlot afgewerkt, waarna het inmiddels tot trio en later tot kwartet uitgegroeide excentrieke gezelschap voor de muzi kale achtergrond van de verdere avond zorgde. Na een wat aarzelend begin werd ook de dansvloer volop in gebruik genomen en het was met spijt in zijn stem, dat de heer Van Roon omstreeks elf uur deze welgeslaagde avond moest besluiten. 6

Vers van 't Vat | 1960 | | pagina 8